Ruszyły zapisy do Águila Blanca!

05.08.2015 | Dominika Jaworska

Od dziś ruszają zapisy do Águila Blanca na nowy sezon – Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt! Zapisy potrwają do 19 października (włącznie) bieżącego roku. W tym czasie należy uiścić składkę członkowską i wpisowe, a także wysłać deklarację członkowską. Co istotne, ten termin obowiązuje również obecnych członków, którzy chcą pozostać w fanklubie na kolejny sezon. Zaznaczamy, że podstawowym wymogiem, zawartym zresztą w naszym statucie, jest ukończenie 18 lat w chwili zapisywania się do Stowarzyszenia. To oznacza, że do Stowarzyszenia wstąpić mogą wyłącznie osoby, które ukończą 18 lat do ostatniego dnia zapisów, czyli do 19 października.

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAPISAĆ

Jak co roku, na wszystkich członków Stowarzyszenia, zarówno tych nowych, jak i tych prolongujących członkostwo czeka w nadchodzącym sezonie szereg atrakcji, takich jak tradycyjne spotkania w gronie madridistas i zniżki w placówkach partnerskich, na przykład u współpracującego z nami od samego początku internetowego sklepu sportowego PodStadionem.pl. Oczywiście nadrzędną formą działalności naszego Stowarzyszenia jest organizowanie wyjazdów na mecze Realu Madryt. Uczestniczyć w nich mogą jedynie zarejestrowani członkowie Stowarzyszenia, zatem naprawdę warto się zapisać.

Dodatkowo w tym roku wśród zadeklarowanych członków Stowarzyszenia zostaną rozlosowane cztery oryginalne koszulki Realu Madryt na nowy sezon! O szczegółach losowania poinformujemy niebawem, ale już teraz możemy Wam zdradzić, że pierwsze dwie koszulki trafią do tych, którzy przystąpią do Stowarzyszenia lub prolongują swoje członkostwo do 23 sierpnia (z tym dniem włącznie – pod uwagę brana jest data stempla pocztowego, nie data dostarczenia i zatwierdzenia . Zachęcamy więc wszystkich do zapisów i prolongat jak najwcześniej!

Kolejną ważna informacja dla członków Águila Blanca to fakt, że najbliższe zloty kibiców będą bezpłatne wyłącznie dla posiadających legitymację naszej peñi. Dla osób niezrzeszonych przewidziana będzie opłata za wstęp na poszczególne punkty wydarzenia.

JAK ZOSTAĆ NOWYM CZŁONKIEM?

Należy wejść na stronę główną Stowarzyszenia, kliknąć przycisk „Zapisz się” i wypełnić internetowy formularz, a także załadować swoje zdjęcie, które zostanie umieszczone na legitymacji członkowskiej. Zdjęcie musi być w formacie JPG, a jego wymiary to 260 pikseli szerokości i 310 pikseli wysokości. Do obróbki fotografii można użyć jednego z wielu bezpłatnych programów dostępnych w sieci, na przykład IrfanView.

Następnie wygenerowaną deklarację należy wydrukować i wysłać na nasz adres korespondencyjny:
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
ul. Wadowicka 6b/4
30-415 Kraków

Składka członkowska oraz wpisowe wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 55 złotych (40 złotych składki członkowskiej + 15 złotych wpisowego). Należy ją przelać na podane poniżej konto do 19 października. Zebrane pieniądze zarząd Stowarzyszenia wykorzystuje zarówno przy organizacji zlotów (wynajęcie lokalu, hali do gry w piłkę i tym podobne), jak i do codziennej działalności (prowadzenie księgowości, tradycyjna korespondencja, konsultacje prawnicze).

Wpłaty kierujcie na nasz rachunek bankowy:
Tytuł wpłaty: Składka członkowska i wpisowe, [imię i nazwisko], [numer zgłoszenia]
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Osiek, ul. Różana 3
59-300 Lubin

Pragniemy zauważyć, że jedynie dopełnienie wszystkich trzech kroków rejestracji – wypełnienie internetowego formularza, wysłanie deklaracji członkowskiej i wpłata pieniędzy – gwarantuje członkostwo w Stowarzyszeniu.

JAK PROLONGOWAĆ CZŁONKOSTWO Z POPRZEDNIEGO SEZONU?

Ci z Was, którzy byli członkami Águila Blanca w sezonie 2014/2015 i nadal chcą przynależeć do naszego Stowarzyszenia, powinni zalogować się na swoje konto na stronie Stowarzyszenia i kliknąć opcję prolongaty członkostwa. W swoim panelu możecie również zaktualizować zdjęcie do legitymacji członkowskiej oraz adres do korespondencji.

W przypadku przedłużenia członkostwa opłata wynosi 40 złotych (składka roczna). Należy wpłacić ją na rachunek bankowy Stowarzyszenia, również do 19 października:
Tytuł wpłaty: Składka członkowska, [imię i nazwisko], [numer legitymacji]
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Osiek, ul. Różana 3
59-300 Lubin

JAK PROLONGOWAĆ CZŁONKOSTWO, JEŚLI NIE ZROBIŁEM TEGO W POPRZEDNIM SEZONIE?

Informacja dla osób, które przegapiły opcję prolongaty członkostwa przy okazji poprzednich zapisów, a chciałyby nadal przynależeć do Stowarzyszenia i zachować swój dotychczasowy numer legitymacji członkowskiej - wystarczy, że w tym roku opłacicie zaległą składkę członkowską za „przeoczony” sezon (lub sezony). W przeciwnym razie, jeżeli planujecie ponownie dołączyć do Águila Blanca obowiązują Was te same zasady, które obowiązują osoby zapisujące się po raz pierwszy (czyli wypełnienie internetowego formularza, przesłanie deklaracji członkowskiej i opłata w wysokości 55zł – składka + wpisowe).

Jednocześnie informujemy, że otrzymanie deklaracji i wpłat będzie, z przyczyn technicznych, aktualizowane w Waszych statusach zgłoszenia co kilka dni. Potwierdzenia otrzymacie na podany przy rejestracji adres mailowy.

Informujemy również, że w tym roku numery i legitymacje będą odpowiednio przydzielone i wysłane dwukrotnie – w pierwszym tygodniu września oraz po zakończeniu zapisów, czyli po 19 października.

W razie wszelkich pytań, na które nie znajdziecie odpowiedzi w powyższym tekście, piszcie wyłącznie na adres dominika.jaworska@aguilablanca.pl. Pytania dotyczące wyłącznie legitymacji członkowskich kierujcie na adres kamil.kaminski@aguilablanca.pl .

Jednocześnie informujemy, że dla aktualnych oraz przyszłych członków Stowarzyszenia przygotowaliśmy specjalne bluzy. Więcej szczegółów na: Oficjalna bluza Stowarzyszenia

Archiwum