Ruszamy z zapisami na nowy sezon!

06.09.2017 | Dominika Jaworska

Zapisy do Águila Blanca – Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt na nowy sezon ruszają już dziś! Gorąco zachęcamy wszystkich polskich madridistas do dołączenia do oficjalnej peñi Królewskich. Proces rekrutacyjny na sezon 2017/2018 potrwa do 18 października (włącznie) bieżącego roku. W tym okresie należy uiścić składkę członkowską i wpisowe, a także wysłać deklarację członkowską. Co ważne, ten termin obowiązuje również obecnych członków, którzy chcą pozostać w fanklubie na kolejny sezon. Zaznaczamy, że podstawowym wymogiem, zawartym zresztą w naszym statucie, jest ukończenie 18 lat w chwili zapisywania się do Stowarzyszenia. To oznacza, że do Stowarzyszenia wstąpić mogą wyłącznie osoby, które ukończą 18 lat do ostatniego dnia zapisów, czyli do 18 października.

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAPISAĆ

Jak co roku, na wszystkich członków Stowarzyszenia, zarówno tych nowych, jak i tych prolongujących członkostwo czeka w nadchodzącym sezonie szereg atrakcji, takich jak tradycyjne spotkania w gronie madridistas i zniżki w placówkach partnerskich, na przykład u współpracującego z nami od samego początku internetowego sklepu sportowego PodStadionem.pl. Oczywiście nadrzędną formą działalności naszego Stowarzyszenia jest organizowanie wyjazdów na mecze Realu Madryt. Uczestniczyć w nich mogą jedynie zarejestrowani członkowie Stowarzyszenia, zatem naprawdę warto się zapisać.

W tym roku czeka na zadeklarowanych kibiców nie lada gratka – legitymacje członkowskie zostaną wyprodukowane przez Real Madryt! Klub pamięta o fanach na całym świecie i chce zaznaczyć, że wszyscy madridistas są jedną wielką rodziną, wobec tego członkowie oficjalnych peñi otrzymają karty wprost z klubu!

Co więcej, wśród zadeklarowanych członków Stowarzyszenia zostaną rozlosowane cztery oryginalne koszulki Realu Madryt na nowy sezon! O szczegółach losowania poinformujemy wkrótce, ale już teraz możemy Wam zdradzić, że pierwsze dwie koszulki trafią do tych, którzy przystąpią do Stowarzyszenia lub prolongują swoje członkostwo do 19 września (z tym dniem włącznie – pod uwagę brana jest data stempla pocztowego, nie data dostarczenia i zatwierdzenia). Zachęcamy więc wszystkich do zapisów i prolongat jak najwcześniej!

Informujemy również, że zorganizowane w nadchodzącym sezonie zloty kibiców będą bezpłatne wyłącznie dla członków Águila Blanca posiadających ważną legitymację członkowską. Dla osób niezrzeszonych przewidziana będzie opłata za wstęp na poszczególne punkty wydarzenia.

JAK ZOSTAĆ NOWYM CZŁONKIEM?

Należy wejść na stronę główną Stowarzyszenia, kliknąć przycisk „Zapisz się” i wypełnić internetowy formularz. Należy także załadować swoje zdjęcie, które musi być w formacie JPG, o wymiarach 260 pikseli szerokości i 310 pikseli wysokości. Do obróbki fotografii można użyć jednego z wielu bezpłatnych programów dostępnych w sieci, na przykład IrfanView. Zaznaczamy, że podany przez Was w formularzu adres mailowy powinien być unikatowy – do niego zostanie przypisany numer członkowski. Po poprawnym wprowadzeniu wszystkich danych automatycznie zostanie wysłany e-mail, weryfikujący wprowadzone dane. Po ich sprawdzeniu należy kliknąć w dołączony do maila link, który przekieruje Was na stronę z wygenerowaną deklaracją do pobrania.

Następnie wygenerowaną deklarację należy wydrukować, podpisać i wysłać na nasz adres korespondencyjny:
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
ul. Wadowicka 6b/4
30-415 Kraków

Do Stowarzyszenia dołączyć mogą wyłącznie osoby, które do ostatniego dnia zapisów, czyli do 18 października, ukończą 18 lat oraz będą w posiadaniu ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Numer jednego z dokumentów będzie potrzebny do pełnej rejestracji.

Składka członkowska oraz wpisowe wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 55 złotych (40 złotych składki członkowskiej + 15 złotych wpisowego). Należy ją przelać na podane poniżej konto do 18 października. Zebrane pieniądze zarząd Stowarzyszenia wykorzystuje zarówno przy organizacji zlotów (wynajęcie lokalu, hali do gry w piłkę i tym podobne), jak i do codziennej działalności (prowadzenie księgowości, tradycyjna korespondencja, konsultacje prawnicze).

Wpłaty kierujcie na nasz rachunek bankowy:
Tytuł wpłaty: Składka członkowska i wpisowe, [imię i nazwisko], [numer zgłoszenia]
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
ul. Roosevelta 74/14
62-200 Gniezno

Pragniemy zauważyć, że jedynie dopełnienie wszystkich trzech kroków rejestracji – wypełnienie internetowego formularza, wysłanie deklaracji członkowskiej i wpłata pieniędzy – gwarantuje członkostwo w Stowarzyszeniu.

Wszyscy Ci, którzy zgłaszali się do Stowarzyszenia e-mailowo (do Agi Borkowskiej) zostaną automatycznie wpisani do bazy do końca tygodnia (10.09).

JAK PROLONGOWAĆ CZŁONKOSTWO Z POPRZEDNIEGO SEZONU?

Ci z Was, którzy byli członkami Águila Blanca w sezonie 2016/2017 i nadal chcą przynależeć do naszego Stowarzyszenia, powinni zalogować się na swoje konto na stronie Stowarzyszenia i kliknąć opcję prolongaty członkostwa. W swoim panelu możecie również zaktualizować zdjęcie oraz adres do korespondencji.

Uwaga! Ze względu na produkcję legitymacji przez Real Madryt niezbędne będzie uzupełnienie dodatkowych danych – w Waszych profilach pojawią się rubryki takie jak numer socio, numer karty madridista, numer telefonu. Są to dane wymagane przez klub dlatego prosimy o ich wypełnienie.

W przypadku przedłużenia członkostwa opłata wynosi 40 złotych (składka roczna). Należy wpłacić ją na rachunek bankowy Stowarzyszenia do 18 października:
Tytuł wpłaty: Składka członkowska, [imię i nazwisko], [numer legitymacji]
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
ul. Roosevelta 74/14
62-200 Gniezno

JAK PROLONGOWAĆ CZŁONKOSTWO, JEŚLI NIE ZROBIŁEM TEGO W POPRZEDNIM SEZONIE?

Informacja dla osób, które przegapiły opcję prolongaty członkostwa przy okazji poprzednich zapisów, a chciałyby nadal przynależeć do Stowarzyszenia i zachować swój dotychczasowy numer legitymacji członkowskiej – wystarczy , że w tym roku opłacicie zaległą składkę członkowską za „przeoczony” sezon (lub sezony) oraz zaktualizujecie swoje dane. W przeciwnym razie, jeżeli planujecie ponownie dołączyć do Águila Blanca obowiązują Was te same zasady, które obowiązują osoby zapisujące się po raz pierwszy (czyli wypełnienie internetowego formularza, przesłanie deklaracji członkowskiej i opłata w wysokości 55 złotych – składka + wpisowe).

Jednocześnie informujemy, że otrzymanie deklaracji i wpłat będzie, z przyczyn technicznych, aktualizowane w Waszych statusach zgłoszenia co kilka dni. Potwierdzenia otrzymacie na podany przy rejestracji adres mailowy.

Informujemy również, że ze względu na to, że w tym roku to Real Madryt zajmuje się produkcją legitymacji, numery członkowskie i legitymacje będą odpowiednio przydzielone i wysłane po zakończeniu zapisów, czyli po 18 października. Numery zostaną przydzielone w ciągu maksymalnie dwóch tygodni po zakończeniu rekrutacji, natomiast termin wysłania legitymacji zależy przede wszystkim od klubu, dlatego trudno określić, ile wyniesie czas oczekiwania.

W razie wszelkich pytań, na które nie znajdziecie odpowiedzi w powyższym tekście, piszcie na adres dominika.jaworska@aguilablanca.pl lub aga.borkowska@aguilablanca.pl.

Archiwum