Real Madryt przyjedzie do Polski

18.06.2014 | Łukasz Gąsiorek

Od kilkunastu dni, w mediach pojawiały się informacje, że gościem tegorocznej edycji Super Meczu będzie Real Madryt. Dzisiaj oficjalnie potwierdzono te informacje. 16 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie, Real Madryt zmierzy się z włoską Fiorentiną. Águila Blanca została oficjalnym partnerem Super Meczu. Dzięki temu członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską na rok 2014 będą mogli wspólnie zasiąść w jednym sektorze, co umożliwi przygotowanie odpowiedniej oprawy, a także pozwoli na prowadzenie zorganizowanego dopingu. Nasi członkowie mogą nabyć bilety w promocyjnej cenie 175 złotych.

Maile zgłoszeniowe zatytułowane "Zgłoszenie - Super Mecz" prosimy kierować na adres lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl, w mailu należy podać imię i nazwisko, nr PESEL, nr legitymacji oraz adres do wysyłki biletu. W mailu zwrotnym otrzymacie informacje o dalszej procedurze (nr konta, koszt wysyłki itd).

Organizatorem meczu i firmą odpowiedzialną za dystrybucję biletów jest Polish Sport Promotion. Informacje podane w e-mailu będą przetwarzane przez Polish Sport Promotion w celu przeprowadzenia sprzedaży.

Bieżące informacje odnośnie meczu pojawiać się będą również na profil facebookowym SuperMeczu oraz Águila Blanca.

Archiwum