PodStadionem.pl oficjalnie partnerem XXII zlotu

23.04.2017 | Daniel Mańczak

Podobnie jak przy okazji poprzednich zlotów, nasz partner – sklep piłkarski PodStadionem.pl objął patronatem, XXII oficjalny zlot polskich kibiców Realu Madryt, który odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia w Szczecinie.

Tym razem dla dla króla strzelców, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza sobotniego turnieju piłkarskiego przewidziana jest nagroda, w postaci zestawu składającego się worka treningowego oraz rękawiczek.

Podobnie jak to miało miejsce przy poprzednich zlotach zawsze przed rozpoczęciem Klasyku przeprowadzimy typowanie. Tym razem w celu sprawniejszego przeprowadzenia ewentualnego losowania, swoje typy przesyłacie razem ze zgłoszeniem na zlot. Zasady zabawy jak zawsze. Aby uniknąć typowania wbrew własnemu kibicowskiemu sercu, nie przyjmujemy typów zakładających porażkę ;). W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w typowaniu. Dla zwycięzcy zabawy sklep piłkarski PodStadionem.pl tym razem ufundował oryginalną bluzę Realu Madryt. Liczymy, że podobnie jak podczas ostatniego Klasyku, znajdą się osoby, które poprawnie wytypowały wynik spotkania.

Archiwum