PodStadionem.pl oficjalnie partnerem XXI zlotu

26.11.2016 | Łukasz Gąsiorek

Podobnie jak przy okazji poprzednich zlotów, nasz partner – sklep piłkarski PodStadionem.pl objął patronatem, XXI oficjalny zlot polskich kibiców Realu Madryt, który odbędzie się w dniach 2-3 grudnia w Poznaniu.

Tym razem dla zwycięzcy turnieju w piłkarzyki, a także dla króla strzelców, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza sobotniego turnieju piłkarskiego przewidziana jest nagroda, dopasowana do panującej za oknami późno-jesiennej aury, w postaci zestawy składającego się z czapki oraz szalika.

Podobnie jak to miało miejsce przy poprzednich zlotach zawsze przed rozpoczęciem Klasyku przeprowadzimy typowanie. Tym razem w celu sprawniejszego przeprowadzenia ewentualnego losowania, swoje typy przesyłacie razem ze zgłoszeniem na zlot. Zasady zabawy jak zawsze. Aby uniknąć typowania wbrew własnemu kibicowskiemu sercu, nie przyjmujemy typów zakładających porażkę ;). W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w typowaniu. Dla zwycięzcy zabawy sklep piłkarski PodStadionem.pl tym razem ufundował oryginalną koszulkę Luki Modricia. Liczymy, że podobnie jak podczas ostatniego Klasyku, znajdą się osoby, które poprawnie wytypowały wynik spotkania.

Archiwum