Piłkarskie Gwiazdy rozbłysną w Łowiczu!

19.12.2013 | Łukasz Gąsiorek

Águila Blanca – Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt objęło swoim patronatem tegoroczną edycję dorocznego, charytatywnego turnieju piłkarskiego z cyklu Gwiazdy na Gwiazdkę, który odbędzie się już 21 grudnia na hali OSiR w Łowiczu. Po raz kolejny, na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, na halowym parkiecie spotkają się najlepsi polscy piłkarze! Specjalnie na potrzeby tego turnieju udało nam się zdobyć koszulkę Realu Madryt z autografami zawodników pierwszej ekipy „Królewskich” i przekazać ją na licytację, która odbędzie się podczas zawodów.

W tym roku zagrają cztery ekipy piłkarskie: All Stars, Drużyna Fundacji Kibica, PZPN i Pelikan Łowicz. Zmierzą się w formule każdy z każdym - przed widzami aż sześć pasjonujących spotkań piłkarskich. Swoją obecność potwierdzili juz m.in. Jakub Rzeźniczak, Daniel Łukasik, Adrian Budka, Maciej Szczęsny, Wojciech Trochim, Sławomir Chałaśkiewicz, Krzysztof Kuchciak i Bogusław Saganowski. Udział w turnieju wciąż deklarują kolejni znakomici piłkarze.

Sportowej rywalizacji przyświeca szczytny cel. W trakcie turnieju prowadzona będzie zbiórka publiczna na rzecz rehabilitacji dziennikarza sportowego, trenera i nauczyciela młodzieży, znanego propagatora sportu – Pawła Dolińskiego. Po wylewie krwi do mózgu walczy o powrót do zdrowia. Solidarnie walczymy razem z nim! W trakcie turnieju odbędzie się licytacja atrakcyjnych pamiątek piłkarskich. Dzięki pomocy naszego stowarzyszenia na licytację trafi między innymi koszulka Realu Madryt z podpisami zawodników, w tym Cristiano Ronaldo, Ikera Casillasa czy Garetha Bale'a. Osoby obecne na turnieju będą mogły też wylicytować flagę Realu Madryt z podpisami Sergio Ramosa czy Álvaro Arbeloi, a także koszulkę Reprezentacji Polski Fundacji Kibica z autografami 22 byłych Reprezentantów Polski, czy rękawice bramkarskie z autografem Jerzego Dudka. Nie zabraknie też konkursów sprawnościowych i losowań nagród. O szczegółach akcji w tym o innych atrakcyjnych przedmiotach, które zostaną podczas turnieju zlicytowane, można przeczytać na oficjalnej stronie turnieju i profilu facebookowym.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

Archiwum