Oryginalne koszulki dla członków Stowarzyszenia!

07.08.2015 | Dominika Jaworska

Od 5 sierpnia trwają zapisy do Águila Blanca – Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu dołączenia do oficjalnej peñi znajdziecie TUTAJ. Zapisy potrwają do 16 października (włącznie) bieżącego roku.

Jak już informowaliśmy, w tym roku wśród członków Stowarzyszenia zostaną rozlosowane aż cztery oryginalne koszulki Realu Madryt na nowy sezon z wybranym nazwiskiem i numerem . Dwie z nich trafią do tych, którzy do dnia 23 sierpnia przystąpią do Stowarzyszenia lub prolongują swoje członkostwo. Kolejne dwie zostaną zaś wręczone na koniec zapisów – jedna z nich trafi do osoby, która jest w Stowarzyszeniu nieprzerwanie od samego początku (od 2010 roku!).

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W PIERWSZYM LOSOWANIU!
Jeśli zapisujecie się do Stowarzyszenia po raz pierwszy, do 23 sierpnia należy wypełnić internetowy formularz, wysłać na nasz adres podpisaną deklarację członkowską oraz opłacić składkę i wpisowe. Do wzięcia udziału w losowaniu niezbędne jest spełnienie wszystkich trzech warunków.

Jeżeli jesteś już członkiem polskiej peñi – wystarczy, że opłacisz składkę członkowską do wyznaczonego terminu. Przedłużając swoje członkostwo o kolejny rok, Twoje szanse na wygranie koszulki Realu Madryt na sezon 2015/2016 są jeszcze większe!

Przypominamy, że pod uwagę będzie brana data stempla pocztowego, nie data dostarczenia czy potwierdzenia. Zachęcamy serdecznie do zapisów i prolongat jak najszybciej – na zdecydowanych czekają fantastyczne prezenty!

Archiwum