Madridismo Unido!

30.04.2023 | Bartosz Radecki

Już 6 maja Real Madryt stanie przed szansą zdobycia swojego dwudziestego Pucharu Króla. To zarazem pierwszy finał tych rozgrywek od 2014 roku w którym udział weźmie drużyna Krolewskich. Jest to niewątpliwie doskonała okazja do powrotu akcji Madridismo Unido, której głównym celem jest zrzeszanie sympatyków Realu Madryt z lokalnych społeczności i wspólne dopingowanie ukochanie drużyny.

Zapraszamy wszystkich na Specjalny Zlot w Krakowie, na który jeszcze do czwartku, 4.05 do godziny 12:00 możecie wysyłać zgłoszenia. Jeżeli jednak nie macie możliwości dotarcia do Krakowa, przyjdźcie do lokalu w swoim mieście. Oglądanie takiego spotkania wspólnie z innymi kibicami to gwarancja wspaniałych wrażeń i niezapomnianych emocji. Zachęcamy i polecamy wszystkim do dołączenia się do akcji Madridismo Unido! Przekonacie się, że warto! Odwiedzajcie lokalne grupy kibiców i dołączajcie do wydarzeń.

Lista miejsc w których zbierają się kibice:


Kraków:
Specjalny zlot kibiców Realu Madryt na finał Pucharu Króla

Warszawa:
Bolek Pub, Pole Mokotowskie, al. Niepodległosci 211
Facebook

Wrocław:
Felicita, Plac Solny 16
Facebook

Poznań:
Cooliozum, Św. Marcin 45
Facebook

Łódź:
Biblioteka, ul. Struga 7
Facebook

Rzeszów:
Morgan Pub, ul. Pułaskiego 13
Facebook

Lublin:
New Basketon, ul. Kazimierza Wielkiego 8
Facebook

Jeżeli waszego miasta nie ma na liście, a wiecie gdzie zbierają się kibice prosimy o wiadomość na facebooku, bądź mailowo na adres: bartek.radecki@aguilablanca.pl

Archiwum