Lecimy na mecz z Sevillą!

19.09.2019 | Agnieszka Borkowska

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza na pierwszy noworoczny wyjazd do Madrytu. Tym razem udamy się do stolicy Hiszpanii, aby wspólnie oglądać spotkanie z obecnie pierwszą drużyną La Ligi - Sevilla FC.

Wyjazd potrwa od 16 do 20 stycznia 2020 roku. Orientacyjny koszt to 1700 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu w centrum Madrytu, bilet na mecz Real Madryt - Sevilla FC oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest rano 16 stycznia z Wrocławia (bądź Krakowa, Warszawy), a powrót wieczorem 20 stycznia również do Wrocławia (bądź Krakowa, Warszawy).

W wyjeździe mogą uczestniczyć członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2018/2019 oraz osoby które zapisały się do stowarzyszenia i opłaciły składkę członkowską w tym roku, do 23 września włącznie.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd na mecz z Sevillą” na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl
Termin zapisów mija w poniedziałek 23 września o godzinie 12:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
numer legitymacji członkowskiej lub numer zgłoszenia do stowarzyszenia,
– miasto z którego chcesz wylecieć (Wrocław/Kraków/Warszawa)

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum