Lecimy na el Clásico!

20.11.2018 | Agnieszka Borkowska

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza Was na wyjazd do Madrytu. Będziemy świadkami najważniejszego meczu sezonu w La Liga, z odwiecznym rywalem - FC Barceloną.

Wyjazd potrwa cztery dni od 1 do 4 marca 2019 roku. Orientacyjny koszt to 2300 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w centrum Madrytu, bilet na mecz Real Madryt – FC Barcelona oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest rano, w piątek 1 marca z Wrocławia, a powrót w poniedziałek popołudniu, 4 marca, również do Wrocławia.

W wyjeździe mogą uczestniczyć tylko członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2018/19.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres: artur.kmoch@aguilablanca.pl Termin zapisów mija w piątek 23 listopada o godzinie 18:30.

W treści e-maila proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.