Koszulki zlotowe - Rzeszów 2017r

20.05.2017 | Daniel Mańczak

Już za tydzień spotykamy się na XXIII Zlocie Kibiców Realu Madryt po raz pierwszy w Rzeszowie. Po raz pierwszy także nie przy okazji El Clasico, a Derbów Madrileño.

Podobnie jak przy okazji poprzednich zlotów przygotowaliśmy dla Was okolicznościowe koszulki, które możecie kupić już teraz. T-shirty są dostępne w wersji męskiej oraz damskiej, Koszulki już teraz można zamówić w naszym oficjalnym sklepie, a kosztują jedynie 39 zł za sztukę plus koszt ewentualnej wysyłki. Przypominamy jednak, że wszyscy nasi członkowie, którzy zarejestrują się w sklepie uzyskają 25% zniżki na wszystkie nasze produkty co oznacza, że członkowie naszego stowarzyszenia mogą nabyć koszulki w cenie 29 zł za sztukę.

Rabaty naliczają się automatycznie i są widoczne w koszyku przed złożeniem zamówienia. Aby uzyskać rabat należy założyć konto w sklepie unikatypilkarskie.pl i podczas rejestracji podać wszystkie dane oznaczone gwiazdką. Proces rejestracji jest opisany tutaj Weryfikacja członkostwa i aktywacja rabatów trwa maksymalnie 48 h.

Jeśli złożycie zamówienie do najbliższego piątku, na pewno trafią do Was jeszcze przed zlotem. Koszt wysyłki pocztą 9,90 zł, kurierem 15 zł, za pobraniem 20 zł. Informujemy, że koszulki można także odbierać osobiście na samym zlocie, przed rozpoczęciem meczu. T-shirty w cenie 30 zł dla członków Aguila Blanca i 40 zł dla pozostałych osób – na piątkowej integracji lub przed sobotnim meczem. Zaznaczamy jednak, że ilość może być ograniczona.

Archiwum