Jedziemy na Superpuchar do Madrytu!

02.08.2012 | Darek Dobek

Sezon 2012/13 rozpoczynamy z przytupem. Już pod koniec sierpnia peña Águila Blanca zorganizuje pierwszy wyjazd na mecz Realu Madryt. Naszym rywalem będzie nie kto inny, jak FC Barcelona! Miejmy nadzieję, że po tym rewanżowym meczu o Superpuchar Hiszpanii, który zostanie rozegrany 29 sierpnia, będziemy mogli wziąć udział w hucznej fieście na Cibeles.

Sierpniowa wyprawa będzie wyjątkowa także z tego względu, że tym razem wybierzemy się dwoma dwudziestokilkuosobowymi grupami z różnych miast Polski. Jedna ekipa wyleci z Katowic i wróci do Krakowa, natomiast druga rozpocznie i zakończy swoją eskapadę w Poznaniu. Gwarantujemy przelot do Madrytu, zakwaterowanie w hostelu w centrum miasta, ubezpieczenie podróżne oraz bilet na mecz Real Madryt – FC Barcelona na trybunie Grada Baja de Fondo.

Szacunkowy koszt wycieczki jest zależny od miejsca wylotu, a ewentualna nadpłata będzie zwracana po powrocie. Uwaga! Można wysłać zgłoszenie odnośnie wyjazdu tylko z jednego miasta. Na wasze maile czekamy do jutra, tj. piątku, do godz. 20:00, a o ostatecznym składzie obu grup zadecyduje losowanie. Najpóźniej następnego dnia wylosowane osoby oraz 15 kolejnych z listy rezerwowej otrzyma maile z dalszymi instrukcjami. Z racji sporego zainteresowania, nie będziemy informować pozostałych, że nie załapali się na wyjazd.

Wyjazd a zapisy do stowarzyszenia
W losowaniu uczestników wyjazdu będą mogli wziąć udział zarówno dotychczasowi, jak i nowi członkowie. Wszyscy ci, którzy zapisywali się w tym roku, a także ci, którzy chcieliby się jeszcze zapisać, muszą także do jutra, tj. piątku, do godz. 20:00 wysłać maila ze zgłoszeniem odnośnie wyjazdu z danego miasta, dołączając potwierdzenie zapłaty wpisowego i składki członkowskiej. Tylko na tej podstawie te osoby będą brane pod uwagę w losowaniu uczestników wyjazdu.

Grupa Katowice/Kraków
Ekipa południowa rozpocznie swoją wycieczkę we wtorek, 28 sierpnia. Wylot z lotniska Katowice-Pyrzowice planowany jest na godz. 15:40. Lot powrotny odbędzie się w piątkowy poranek, 31 sierpnia, więc ta grupa spędzi w Madrycie trzy noce. Szacowany koszt wyjazdu to 1700 zł.
By zgłosić chęć wyjazdu, należy do jutra, tj. piątku, do godz. 20:00 wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na Superpuchar, grupa Katowice/Kraków” na adres kamil.kaminski@aguilablanca.pl. W wiadomości proszę podać:
- imię, nazwisko,
- numer telefonu,
- numer legitymacji (dotychczasowi członkowie)
lub
- załączyć potwierdzenie przelewu za wpisowe i składkę członkowską (osoby zapisane w te wakacje).

Grupa Poznań
Drugi team polskich madridistas wyruszy niedługo później, bo również we wtorek, 28 sierpnia, tyle że o godz. 20:20. Powrót jest planowany sobotnim popołudniem, 1 września, więc pobyt w stolicy Hiszpanii będzie trwał cztery noce. Szacowany koszt wyjazdu to 1500 zł.
By zgłosić chęć wyjazdu, należy do jutra, tj. piątku, do godz. 20:00 wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na Superpuchar, grupa Poznań” na adres artur.kmoch@gmail.com. W wiadomości proszę podać:
- imię, nazwisko,
- numer telefonu,
- numer legitymacji (dotychczasowi członkowie)
lub
- załączyć potwierdzenie przelewu za wpisowe i składkę członkowską (osoby zapisane w te wakacje).

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze znajomością i zaakceptowaniem regulaminu.

Pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi w powyższym tekście, kierujcie tylko i wyłącznie na adres kamil.kaminski@aguilablanca.pl, w tytule wpisując „Pytanie – wyjazd na Superpuchar”.

Dla tych, do których szczęście się nie uśmiechnie, być może będziemy mieli deskę ratunku. I to jaką! Możliwe, że otrzymamy również pulę biletów na spotkanie o Superpuchar na Camp Nou. Wszystko w rękach decydentów z Concha Espina 1...

Archiwum