Jedziemy na Superpuchar do Barcelony!

06.08.2012 | Darek Dobek

Zapisy na wyjazd na mecz Superpucharu Hiszpanii do Madrytu zostały już zakończone, więc możemy przejść do realizacji drugiej części naszego planu względem pierwszych potyczek z Barceloną w tym sezonie. W dniu dzisiejszym dostaliśmy potwierdzenie z Klubu ws. biletów na mecz na Camp Nou. Przyznano nam 20 wejściówek, a że czasu zostało naprawdę niewiele, od razu uruchamiamy zapisy na ten wyjazd.

Szacowana cena wycieczki, która rozpocznie się wtorkowym popołudniem, 21 sierpnia, a zakończy trzy dni później około południa, wynosi 1700 zł (ewentualna nadpłata będzie zwracana po powrocie). Gwarantujemy przelot na trasie Warszawa–Barcelona–Warszawa, zakwaterowanie w hostelu w centrum miasta, ubezpieczenie podróżne oraz bilet na mecz FC Barcelona – Real Madryt na trybunie dla kibiców Realu. Możliwość dwudniowego obcowania z dziełami wybitnego architekta Antonia Gaudíego - gratis.

Wyjazd a zapisy do stowarzyszenia
W wyjeździe mogą wziąć udział zarówno dotychczasowi, jak i nowi członkowie peñi Águila Blanca. Wszyscy ci, którzy zapisywali się w tym roku, a także ci, którzy chcieliby się jeszcze zapisać, muszą także do piątku (10 sierpnia), do godz. 12:00 wysłać maila ze zgłoszeniem wg poniższego wzoru, dołączając potwierdzenie zapłaty wpisowego i składki członkowskiej.

By zgłosić chęć wyjazdu, należy do piątku (10 sierpnia), do godz. 12:00 wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na Superpuchar w Barcelonie” na adres darek.dobek@aguilablanca.pl. W wiadomości proszę podać:
- imię i nazwisko,
- numer telefonu,
- numer legitymacji (dotychczasowi członkowie)
lub
- załączyć potwierdzenie przelewu za wpisowe i składkę członkowską (osoby zapisane w te wakacje).

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze znajomością i zaakceptowaniem regulaminu. Po upływie wskazanego deadline'u wszyscy zainteresowani dostaną mailowo odpowiedzi z dalszymi instrukcjami.

Pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi w powyższym tekście, kierujcie tylko i wyłącznie na adres darek.dobek@aguilablanca.pl, w tytule wpisując „Pytanie – Superpuchar w Barcelonie”.

Archiwum