Jedziemy na mecz z Getafe!

16.12.2017 | Agnieszka Borkowska

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca nie zwalnia tempa! Dopiero co zakończyły się zapisy na wyjazd walentynkowy, a my zapraszamy na kolejny wyjazd do Madrytu.

Tym razem zabieramy Was na mecz z pod madryckim Getafe. Wyjazd odbędzie się w terminie 01 - 05 marca 2018 roku. Orientacyjny koszt to 1450 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu, bilety na mecz oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest 01 marca 2018r. z Poznania, a przylot 05 marca 2018. do Poznania.

W wyjeździe mogą uczestniczyć tylko członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2017/18. Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres:  artur.kmoch@gmail.com Termin zapisów mija w czwartek o godzinie 17:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje: 
– imię i nazwisko, 
– numer telefonu, 
– numer legitymacji członkowskiej

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum