Jedziemy do Wolfsburga!

21.03.2016 | Daniel Mańczak

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, Águila Blanca, ma ogromną przyjemność zaprosić na pierwszy w tym roku wyjazd autokarowy. Tym razem wybierzemy się na ćwierćfinał Ligi Mistrzów do Wolfsburga.
Wyjazd potrwa dni (6-7 kwietnia 2016 roku). Orientacyjny koszt to 400 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przejazd autokarem na trasie Warszawa (C.H Fort Wola ul. Połczyńska) - Poznań (pętla autobusowa Górczyn) - Wolfsburg - Poznań - Warszawa, ubezpieczenie podróżne oraz bilety na mecz w sektorze dla gości. Wyjazd z Warszawy planowany jest o godz. 04.00 w środę (6 kwietnia) z Poznania około godz. 08.00, a powrót po zakończeniu meczu. Przyjazd do Warszawy planowany jest w czwartek około południa (7 kwietnia).
Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Wolfsburga” na adres: lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl
W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej.

Ponieważ wyjazd odbędzie się już za 2 tygodnie, obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Liczba miejsc to 50.
Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia z opłaconą składką w 2015 r.
Osoby zainteresowane wyłącznie wejściówkami na mecz (zwłaszcza członkowie stowarzyszenia nie mieszkający w Polsce) proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz w Wolfsburgu” na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl (do godziny 17:00 we wtorek, 22 marca). Uprzedzamy jednak, że priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd autokarowy, a liczba biletów indywidualnych jest ograniczona. Cena wejściówki to 45 euro, a bilety mamy wyłącznie dla członków stowarzyszenia z opłaconą składką w 2015 r.

Archiwum