Jedziemy do Pilzna!

05.10.2018 | Agnieszka Borkowska

Serdecznie zapraszamy na kolejny wyjazd autokarowy organizowany przez stowarzyszenie Águila Blanca! Tym razem kierujemy się do Pilzna, na mecz w ramach czwartej kolejki Ligi Mistrzów z miejscową Viktorią. Niestety, w tym momencie nie mamy informacji o ilości biletów przyznanych nam przez Real Madryt, dlatego proponujemy wam dwie możliwości wyjazdu. Pierwsza, na którą najbardziej liczymy, to podróż dwoma autokarami ruszającymi z Warszawy (przez Poznań) i z Krakowa (przez Wrocław). Jeżeli jednak nie otrzymamy wystarczającej ilości wejściówek (przypominamy, że sektor gości ma jedynie 750 miejsc), do Czech pojedzie tylko jeden autokar – z Warszawy (przez Wrocław). Koszt wyjazdu wyniesie 650 zł, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania wyjazdu w przypadku nieotrzymania wystarczającej ilości biletów na mecz.

Wyjazd potrwa 2 dni (07-08 listopada 2018 roku). W tej cenie zapewniamy: przejazd autokarem na trasie Kraków – Wrocław – Pilzno lub Warszawa – Poznań – Pilzno, (w przypadku niewystarczającej ilości wejściówek na dwa autokary zostanie zorganizowany wyjazd na trasie Warszawa – Wrocław – Pilzno), ubezpieczenie podróżne oraz bilet na mecz w sektorze gości. Wyjazd z Krakowa bądź Warszawy planowany jest o północy dnia 7 listopada 2018, a powrót zaraz po meczu.

ZGŁOSZENIA:

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wypełnić następujący formularz najpóźniej do poniedziałku 8 października do godziny 18:00:

Nie przeprowadzamy zapisów na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, dlatego zgłoszenia przyjmujemy przed oficjalną informacją z klubu dotyczącą ilości przyznanych wejściówek. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż otrzymanych biletów przeprowadzone zostanie losowanie. Wówczas ze szczęśliwcami będziemy kontaktować się drogą emailową celem potwierdzenia udziału oraz przekazania szczegółowych danych personalnych oraz sposobem wpłaty. Prosimy, aby zgłaszały się wyłącznie osoby na 100% przekonane, że będą mogły jechać i mające możliwość wykonania przelewu w przeciągu 24 godzin od otrzymania informacji o uczestnictwie w wyjeździe.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyjazdem autokarowym proszę pisać na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl

Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia z ważną legitymacją członkowską oraz tych, którzy zapiszą się i opłacą składkę w właśnie trwających zapisach (więcej szczegółów TUTAJ). Szczegóły wyjazdu z dokładnym rozpisaniem miejsc zbiórek podamy w osobnym komunikacie.

Osoby zainteresowane wyłącznie wejściówkami na mecz (zwłaszcza członkowie stowarzyszenia nie mieszkający w Polsce) proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz do Pilzna” na adres: katarzyna.cenian@aguilablanca.pl Koszt pojedynczej wejściówki wynosi 84 euro.
Uprzedzamy jednak, że priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd autokarowy, a liczba biletów indywidualnych może być ograniczona.

Uwaga: nie ma możliwości zapisywania się na dwóch listach: wyjazd autokarowy i indywidualny – osoby takie będą usuwane z listy autokarowej.