Jedziemy do Gelsenkirchen

29.01.2015 | Łukasz Gąsiorek

W zeszłym sezonie planowaliśmy zorganizować wyjazd autokarowy na któreś ze spotkań Realu Madryt w ramach Ligi Mistrzów odbywające się w Niemczech. I pomimo że członkowie Águila Blanca pojawili się na każdym spotkaniu, które w drodze po La Décimę podopieczni Ancelottiego rozgrywali za naszą zachodnią granicą, to ze względu na pulę otrzymanych wejściówek pozostał znaczny niedosyt.

Na szczęście co się odwlecze, to nie uciecze. Ze względu na ubiegłoroczne doświadczenia nie informowaliśmy głośno o tym, że staramy się o wejściówki. Więcej, nasze tegoroczne doświadczenia (brak biletów na Anfield) nie napawały optymizmem. W efekcie nasze nadzieje na to, że uda nam się uzyskać coś więcej niż pojedyncze bilety, były raczej iluzoryczne. Klub jednak po raz kolejny postanowił nas zaskoczyć i ku naszej ogromnej radości przyznał nam 50 biletów.
Decyzja w takiej sytuacji może być oczywiście tylko jedna. Jedziemy autokarem do Gelsenkirchen!

Gwarantujemy przejazd autokarem z Warszawy, przez Poznań do Gelsenkirchen oraz z powrotem, bilet na mecz (trybuna gości), zakwaterowanie w hostelu (noc ze środy na czwartek) oraz ubezpieczenie podróżne. Koszt wyjazdu to 750 złotych, w przypadku gdy koszt wyjazdu będzie niższy nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. Wyjazd z Warszawy planowany jest na późny wieczór we wtorek 17 lutego br. (z Poznania około 3,5 godziny później), powrót rano po meczu – do Warszawy dotrzemy w nocy z czwartku na piątek. Szczegółową rozpiskę dostaną osoby zakwalifikowane po dokonaniu płatności.

Ponieważ do wyjazdu pozostało niewiele czasu jednocześnie musimy szybko potwierdzić w klubie zainteresowanie biletami i za nie zapłacić. O wyjeździe zadecyduje kolejność zgłoszeń. Każda zakwalifikowana osoba otrzyma maila z instrukcjami dotyczącymi płatności, a zwłaszcza o terminie, do którego musi dokonać przelew i przesłać potwierdzenie jego wykonania.
UWAGA! W związku z dużym zainteresowaniem wyjazdem obecnie przyjmujemy zgłoszenia tylko od członków Stowarzyszenia z opłaconą składką za rok 2015. Jeśli zostaną jakieś wolne miejsca dla osób niezrzeszonych, to po zakończeniu zbierania zgłoszeń od naszych członków poinformujemy o tym na naszej stronie oraz profilach na Facebooku i Twitterze.

Zgłoszenia proszę wysłać na adres lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl, w tytule wpisując „Zgłoszenie na wyjazd do Gelsenkirchen”. W e-mailu proszę podać imię i nazwisko, numer legitymacji (e-mail bez numeru legitymacji zostanie potraktowany jak zgłoszenie od osoby, która nie należy do Stowarzyszenia) oraz miasto, z którego chce się jechać. Na wiadomości czekamy do godziny 12:00 w poniedziałek.

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze znajomością i zaakceptowaniem regulaminu.

Pytania można kierować na adres lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl, w tytule wpisując „Pytanie - wyjazd do Gelsenkirchen”.

Jaki mecz? Wyjazdowy z Schalke 04 Gelsenkirchen.
Kiedy? 17–19 lutego
Za ile? 750 złotych
Skąd? Z Warszawy i Poznania.
Czym? Autobusem.
Zakwaterowanie hostel (bez wyżywienia)

Archiwum