Galeria zdjęć z warszawskiego zlotu

26.11.2015 | Bartosz Radecki

XIX oficjalny zlot kibiców Realu Madryt za nami. Uczestniczyło w nim ponad 400 osób, które wspólnie dopingowały Królewskich w walce z Barceloną. Mimo dramatycznego wyniku, atmosfera na naszym spotkaniu była rewelacyjna.

Impreza integracyjna w warszawskim Padbarze przyciągnęła mnóstwo kibiców, którzy wspólnie bawili się i dyskutowali do późnych godzin nocnych. Tradycyjny turniej w FIFA 16 wygrał Korneliusz Górniak, którzy otrzymał nagrodę ufundowaną przez sponsora zlotu, sklep PodStadionem.

W turnieju piłkarskim zwyciężyła rzeszowska drużyna FC Siedzę na Callejonie, wyprzedzając Wolnych Strzleców 2013 i swoją drugą ekipę Callejonową Castillę. Najlepszym graczem turnieju okazał się Patryk Szpiech. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

W Kinie Wisła atmosfera była wspaniała, a oglądanie spotkania na tak wielkim ekranie było czymś wyjątkowym. Szkoda tylko, że nasza drużyna nie dostosowała się do poziomu zlotowiczów. Nie mniej jednak, tak duża ilość osób skupiona w tak ciekawym miejscu robiła wrażenie. W tradycyjnym typowaniu nikt nie miał okazji trafić poprawnego wyniku, dlatego koszulkę Jamesa losowaliśmy spośród wszystkich uczestników imprezy. Nagrodę ufundowaną przez PodStadionem otrzymał Karol Zawiło.

Za nami wspaniały zlot, uczestnicy wykonali 100% normy, atmosfera była fantastyczna, warunki również. Jedynie główny punkt pozostawiał wiele do życzenia, czego bardzo żałujemy. Mamy nadzieję, że wiosną gdzieś w Polsce, będziemy mieli okazję do większego świętowania. W Warszawie nie zawiedli tylko kibice.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją ze zlotu, wykonaną przez Radosława Szymanowskiego.

IMPREZA INTEGRACYJNA

XIX Zlot - Impreza Integracyjna

TURNIEJ PIŁKARSKI

XIX Zlot - Turniej piłkarski

WSPÓLNE OGLĄDANIE MECZU

XIX Zlot - Mecz w kinie

Archiwum