Bilety na Superpuchar Europy

27.06.2024 | Bartosz Radecki

Real Madryt po raz kolejny przyjeżdża do Polski i po 10 latach ponownie zagra na Stadionie Narodowym. Tym razem nie czeka nas jednak „supermecz” z Fiorentiną, a Superpuchar Europy z innym włoskim zespołem Atalantą Bergamo.
W ciągu tych 10 lat, mieliśmy szczęście gościć Królewskich w Warszawie również przy okazji dwóch meczów Ligi Mistrzów. Na każde z tych spotkań stowarzyszenie Aguila Blanca otrzymywało dla swoich członków pokaźną liczbę biletów, dlatego liczymy że tym razem nie będzie inaczej. Tym samym oficjalnie rozpoczynamy zapisy na pierwszy mecz Realu Madryt w sezonie 2024/2025.

Zgłosiliśmy się do klubu z prośbą o przyznanie maksymalnej możliwej liczby biletów na ten mecz, mamy nadzieję, że podobnie jak w przypadku spotkania z Szachtarem, każda chętna osoba otrzyma wejściówkę, jednak zdając sobie sprawę z ogromnego zainteresowania wśród kibiców oraz zdecydowanie wyższą rangą spotkania, bierzemy pod uwagę że otrzymana liczba biletów będzie znacznie mniejsza niż zapotrzebowanie.
Tradycyjnie w takim przypadku wśród chętnych przeprowadzone zostanie losowanie. Chcemy dać szansę każdemu kibicowi Królewskich w Polsce, dlatego tegoroczne zapisy do stowarzyszenia otworzyliśmy wcześniej niż zazwyczaj. Niemniej, aby docenić dotychczasowych członków, zdecydowaliśmy o podziale otrzymanych biletów na dwie pule. Pierwsza przeznaczona będzie wyłącznie dla osób z ważnym członkostwem w sezonie 2023/2024. W losowaniu drugiej puli będą uczestniczyć wszyscy członkowie, również Ci którzy zgłosili się w trakcie obecnie trwających zapisów.

Aby nowi członkowie mieli szansę na bilet, należy do dnia zakończenia zapisów zarejestrować się, opłacić składkę członkowską i wpisowe oraz przesłać deklarację członkowską. Zgłoszenia będą weryfikowane, jeżeli nie zostaną spełnione wszystkie warunki, osoba nie będzie brana pod uwagę w losowaniu. Jak się zapisać do stowarzyszenia?

ZAPISY NA SEZON 2024/2025

Aby zgłosić się po bilet, należy uzupełnić poniższy formularz. Po otrzymaniu informacji o liczbie otrzymanych biletów, do każdej osoby która się zgłosiła i została wylosowana zostanie wysłana wiadomość mailowa z prośbą o wpłatę kwoty za bilet (nie znamy ceny), na co będziecie mieli 24h. Po otrzymaniu biletów od klubu, każda osoba otrzyma swoją wejściówkę mailowo. Bilety będą imienne, ich odsprzedanie lub przekazanie innej osobie jest zabronione.

Zapisy trwają do 14 lipca 2024r, przy czym zapewniamy sobie możliwość ich wcześniejszego zakończenia.

FAQ:

1. Czy wysyłając zgłoszenie mam gwarancję otrzymania biletu na mecz?

Nie, przyznanie biletu zależne jest od liczby otrzymanych wejściówek od klubu. W przypadku większej liczby chętnych niż biletów przeprowadzone zostanie losowanie.

2. Czy mogę zgłosić się po więcej niż jeden bilet?

Nie, każdy członek stowarzyszenia może zapisać się wyłącznie po bilet dla siebie.

3. Czy mogę zgłosić się po bilet dla dziecka?

Nie, bilety dostępne są wyłącznie dla członków stowarzyszenia. Członkami stowarzyszenia mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie.

4. Mój mąż/żona/kolega wylosował bilet, a ja nie, czy może przekazać bilet mi?

Nie, bilety są imienne, wyłącznie dla osoby która się zgłosiła.

5. Ile kosztuje bilet na mecz?

Nie wiemy, informację o cenie dostaniemy wraz z informacją o otrzymanej puli biletów.

6. Wylosowałem bilet, przelałem pieniądze, kiedy otrzymam bilet?

Bilety będą wysyłane drogą elektroniczną kilka dni przed meczem.

7. Mam ważne członkostwo w sezonie 2023/2024, czy żeby wziąć udział w losowaniu muszę je przedłużyć na kolejny sezon?

Nie, ale jak najbardziej zachęcamy do prolongaty i kontynuowania członkostwa.

8. Wylosowałem bilet, ale nie mogę wziąć udziału w meczu, co teraz?

Jeżeli będzie możliwość zmiany danych, na Twoje miejsce zostanie wylosowana inną osoba, jeżeli nie, niestety bilet przepada.

Jeżeli macie inne pytania, na które nie zaleźliście odpowiedzi powyżej, możecie skierować je na adres mailowy: bartek.radecki@aguilablanca.pl

Archiwum