7. Specjalny zlot kibiców Realu Madryt

16.05.2024 | Klaudia Budzińska

Mówisz “Liga Mistrzów” myślisz “Real Madryt”, dla wielu kibiców piłkarskich na całym świecie to naturalne skojarzenie. Mówisz “Real Madryt w finale Ligi Mistrzów” myślisz “zlot kibiców z Águila Blanca”, co jest równie naturalne jak to pierwsze skojarzenie.

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić wszystkich kibiców Realu Madryt na wielkie święto madridistas i wspólne kibicowanie Królewskim w drodze po 15 (!) Puchar Mistrzów.

INTEGRACJA
W piątkowy wieczór 31. maja chcielibyśmy Was zaprosić na wspólną imprezę integracyjną do Makulatury przy ul. Chmielnej 5. Dla członków Stowarzyszenia mamy vouchery na piwo, a dla wszystkich dobrą zabawę, karaoke i możliwość poznania innych kibiców Los Blancos.

MECZ
1. czerwca spotkamy się w Warszawie, aby wspólnie się bawić, śpiewać, tańczyć i przede wszystkim dopingować najlepszą drużynę na świecie.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy kibice Realu Madryt, przy czym tradycyjnie, członkowie stowarzyszenia bezpłatnie. Wspólne oglądanie meczu odbędzie się tym razem w LOFT 44 przy ul. Powązkowskiej 44. Lokal będzie dostępny dla nas na wyłączność, przed wejściem każda zainteresowana osoba będzie musiała zostać odznaczona na liście.

Do lokalu będą mogli wejść wszyscy kibice Realu Madryt którzy wyślą zgłoszenie poprzez formularz zapisowy. Wszyscy aktywni członkowie stowarzyszenia uczestniczą w wydarzeniu za darmo, osoby spoza Águila Blanca przy wejściu będą musieli zapłacić symboliczne 20zł.
Przy wejściu będziecie mogli również zakupić okolicznościowy szalik w cenie 30zł.

Liczba szalików jest ograniczona.

Bardzo prosimy o przygotowanie gotówki, najlepiej odliczonych kwot.

KOSZULKI
Przypominamy, że w naszym SKLEPIE możecie kupić okolicznościowe zlotowe koszulki. Aby mieć pewność, że dojdą na czas, wyślijcie zamówienie najpóźniej 21 maja!

Jak się zapisać? Wypełniając poniższy formularz :)


Archiwum