5 specjalny zlot kibiców Realu Madryt z okazji finału Ligi Mistrzów

11.05.2022 | Bartosz Radecki

Cztery lata nie było Realu Madryt w finale Ligi Mistrzów. Cztery lata polscy kibice Królewskich czekali na możliwość spotkania się z braćmi i siostrami po szalu w jak najliczniejszym gronie. Były to lata naznaczone obostrzeniami i zakazami, dlatego tym bardziej powinniśmy się cieszyć, że Los Blancos, w tak niesamowity sposób powrócili tam gdzie ich miejsce.
Z tej okazji Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt – Águila Blanca zaprasza wszystkich sympatyków Królewskich na piąty specjalnie zorganizowany zlot kibiców z okazji finału Ligi Mistrzów . Szansę na zdobycie czternastego Pucharu Mistrzów będziecie mogli obejrzeć już 28 maja, w Warszawie w Grill&Bar Osada!
Nie mamy wątpliwości, że miejsce w którym spotkamy się w tym roku stanie na wysokości zadania i wrażenia z tegorocznego finału będą niezapomniane.

Piątkowa integracja
W wieczór poprzedzający dzień finału zapraszamy was na imprezę integracyjną, gdzie przy wspólnym piwie bądź innych trunkach będziecie mogli zapoznać się z innymi kibicami, spotkać ze znajomymi, podyskutować o Realu Madryt i wszelkich innych tematach, a przy okazji dobrze się pobawić. Wszystkie te atrakcje odbędą się w klubie Makulatura, znajdującym się w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 5/7 (klub znajduje się w podwórku, wejście od ul. Nowy Świat bądź Chmielnej). Wszystkich zachęcamy do przyjechania już dzień wcześniej, imprezy integracyjne to doskonały czas na zawarcie nowych znajomości, które zostają na lata i poznania wielu ludzi mających
wspólną pasją jaką jest kibicowanie najlepszemu klubowi na świecie.

Walne zebranie
W sobotę w godzinach popołudniowych odbędzie się coroczne zebranie członków stowarzyszenia Águila Blanca, na którym podsumujemy nasze działania w ubiegłym roku. Wszystkie osoby należące do stowarzyszenia zachęcamy do uczestnictwa w zebraniu. Szczegółowe informacje dotyczące miejsca i godziny podamy w oddzielnym newsie.

Mecz
Na wspólne oglądanie finału Ligi Mistrzów zapraszamy wszystkich madridistas do Grill&Bar Osada, przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r 19. Zachęcamy także do dołączania się do głośnego dopingowania Królewskich w trakcie spotkania, co tylko podkręci emocje związane z tym meczem.
Znajdująca się na warszawskiej Ochocie, w bliskim sąsiedztwie Dworca Zachodniego Osada, oferuje nam mozliwość oglądania spotkania na ogromnym ekranie, w namiocie mogącym pomieścić kilkaset osób. Specjalnie dla nas, w ogrodzie bezpośrednio połączonym z namiotem, stanie dodatkowy ekran, przed którym zgromadzi się kolejne kilka setek madridistas.
Nie mamy wątpliwości, że atmosfera będzie równie gorąca co cztery lata temu.

Wejście do lokalu z listy rozpocznie się od godziny 18. Wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia do Osady wchodzą za darmo. Osoby niebędące naszymi członkami przy wejściu będą proszone o uiszczenie symbolicznej opłaty w wysokości 10zł.

Typowanie
Mamy zaszczyt ogłosić, że podobnie jak przy okazji poprzedniego specjalnego zlotu z okazji finału Ligi Mistrzów sklep PodStadionem.pl został oficjalnym partnerem warszawskiego zlotu. Razem z PodStadionem.pl ponownie proponujemy, będące już bez wątpienia stałym elementów naszych zlotów przedmeczowe typowanie. Zasady bez zmian, nie przyjmujemy typów zakładających porażkę, dopuszczamy typy zakładające wynik remisowy lub zwycięstwo Królewskich. W przypadku, gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób, szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to nagrodę wylosujemy spośród wszystkich, którzy pojawili się na zlocie i wzięli udział w typowaniu. Jedna, bardzo ważna uwaga - przy typowaniu należy uwzględnić możliwą dogrywkę, ponieważ w jej przypadku wiążący dla rozstrzygnięcia konkursu będzie wynik po 120, a nie 90 minutach gry. Dla zwycięzcy zabawy sklep piłkarski PodStadionem.pl tym razem ufundował voucher o wartości 350zł do wykorzystania w sklepie naszego Partnera.

ZGŁOSZENIA

ZAPISY DLA OSÓB SPOZA STOWARZYSZENIA ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Członkowie stowarzyszenia mogą zapisać się poprzez przesłanie wiadomości mailowej na adres: bartek.radecki@aguilablanca.pl W treści prosimy podać imię, nazwisko, numer członkowski orsz typowany wynik meczu.

Zapraszamy do zapisywania się na wydarzenie na Facebooku.
Do zobaczenia w Warszawie!

Archiwum