Zapisy na XXX zlot kibiców Realu Madryt

28.02.2022 | Kamil Kamiński

Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na wyjątkowy – ponieważ jubileuszowy, trzydziesty oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce. W dniach 19 marca - 20 marca 2022 r. spotkamy się w Krakowie – Mieście Królów Polskich. Mamy wielką nadzieję, że i tym razem stolica Małopolski przyniesie nam szczęście i wspólnie przeżyjemy kolejne wielkie zwycięstwo Los Blancos.

INTEGRACJA
W sobotę 19 marca 2022 r. na tradycyjnej integracji spotkamy się w pubie Poli Craft Beers & Coctails przy ul. Józefa Dietla 97. Od 19.00 otwieramy drzwi i zapraszamy na wspólną zabawę. Już czas, aby poznać nowe osoby, które łączy ta sama wspaniała pasja.

OGLĄDANIE MECZU
Na „danie główne” zapraszamy do 442 Sport Pub przy ul. Świętego Tomasza 20 w Krakowie. 20 marca 2022 r. od godziny 19:00 będziemy wspólnie emocjonować się Klasykiem. Zapisy jak zwykle w formularzu, którego link znajduje się na końcu newsa. Osoby z opłaconym członkostwem na wejściu będą otrzymywać vouchery do wykorzystania na barze.

UWAGA: Na chwilę obecną zapisy na zlot dostępne są dla wszystkich chętnych. Jednak w sytuacji wprowadzenia obostrzeń, czego następstwem mogą być ograniczenia w liczbie osób mogących brać udział w imprezie – zastrzegamy sobie ewentualne narzucenie limitów, wynikających z obowiązujących obostrzeń. W przypadku gdyby takie się pojawiły, pierwszeństwo wstępu będą posiadały osoby posiadające opłaconą składkę członkowską do Stowarzyszenia Águila Blanca.

TYPOWANIE
Nie zapominamy o tradycyjnym typowaniu, gdzie do wygrania będzie koszulka Realu Madryt. Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie typowanego wyniku wraz ze zgłoszeniem na zlot. Jak zawsze nie przyjmujemy typów na zwycięstwo rywala. W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób lub Królewscy zawiodą i nie trafi nikt, szczęśliwca wyłonimy w drodze decyzji Zarządu. Poza wysłaniem swojego typu niezbędnym warunkiem do wygrania koszulki jest uczestnictwo w zlocie. Nasz partner – sklep piłkarski PodStadionem.pl, który po raz kolejny objął patronatem nadchodzący zlot ufundował główną nagrodę.

ZAPISY NA ZLOT
Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do godz. 23:59, dnia 18 marca w specjalnie utworzonym formularzu, który znajduje się poniżej. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone automatycznym e-mailem zwrotnym.
Informujemy również, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.
Uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
FORMULARZ ZAPISOWY

Archiwum