Zapisy na XIV Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt

14.02.2013 | Maciej Leszczyński

Łódź to jedno z niewielu wielkich miast w Polsce, w którym madridistas z całego kraju jeszcze nie spotkali się na zlocie. Wreszcie to właśnie do Miasta Włókniarzy zapraszamy kibiców Królewskich w tym roku. Znamy już dokładną datę meczu ligowego z Barceloną, który odbędzie się 2 marca o 16:00. W Łodzi kibiców Realu Madryt będziemy gościć jednak już od piątku (1 marca). Zapisy potrwają do środy, 20 lutego do 21:00.

Do tej pory łódzkie madridismo nie było zbyt aktywne ani na meczach w pubach, w których spotykamy się podczas Klasyku czy ważnych spotkań Ligi Mistrzów, ani podczas ogólnopolskich spotkań kibiców. Zlot w centralnej Polsce powinien wreszcie przyciągnąć wielu kibiców właściwie z całego kraju. Mecz z Barceloną będziemy oglądać w Pubie Biblioteka, mieszczącym się przy ulicy Struga (wejście od Kościuszki). Dzień wcześniej spotkamy się na imprezie integracyjnej. Wszelkie szczegóły odnośnie tego punktu programu są jeszcze dogrywane, a o ostatecznym przebiegu piątkowej integracji poinformujemy w kolejnym newsie.

Turniej piłkarski
Małą tradycją już jest, że przy okazji zlotów organizujemy również turniej piłkarski. Zmagania na hali przy ulicy Siewnej 15 rozpoczniemy w sobotę już o godzinie 9 (wszyscy uczestnicy będą musieli stawić się na miejscu co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem turnieju), a zakończymy pięć godzin później. Do dyspozycji będziemy mieć halę z syntetyczną nawierzchnią, a każda z drużyn będzie składać się z sześciu podstawowych zawodników (w tym bramkarz) oraz rezerwowych.
Część z Was ma już zapewne utworzone zespoły, wystarczy zatem tylko je zgłosić. Kapitan drużyny powinien wysłać maila do środy, 20 lutego do godz. 21:00 według poniższego wzoru na adres lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl:
Temat: Drużyna na turniej
1. Nazwa drużyny
2. Imię i nazwisko kapitana
3. Skład drużyny (z informacją, którzy z zawodników są członkami stowarzyszenia)
Osoby, które nie mają swojej drużyny, a chcą po prostu podnieść poziom swojej adrenaliny przed głównym daniem zlotu, utworzą drużyny składające się właśnie z takich „wolnych strzelców”.

Noclegi
Istnieje możliwość zorganizowania noclegu na czas zlotu w jednym z łódzkich hosteli. Wszyscy ci, którzy chcą uzyskać pomoc w tym zakresie, niech wyślą maila o tytule „Nocleg podczas zlotu w Łodzi” na adres lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl, w treści podając informacje, jakich dni ma dotyczyć nocleg.

Uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, a pierwszeństwo uczestnictwa w każdym z wydarzeń mają członkowie fanklubu Águila Blanca. Zarówno przed wejściem do Biblioteki, jak i na imprezę integracyjną będzie sprawdzana lista obecności, dlatego tak ważne jest wysłanie zgłoszenia na zlot.

Zapisy na zlot
Zgłoszenia wysyłajcie na adres lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl (najpóźniej do 20 lutego, do godziny 21:00).
Treść e-maila:
Temat: Zgłoszenie na zlot w Łodzi, 1-2 marca 2013 r.
1. Imię i nazwisko
2. Członkostwo w stowarzyszeniu Águila Blanca – TAK/NIE
3. Piątkowa impreza integracyjna (szczegóły wkrótce) – TAK/NIE
4. Udział w sobotnim turnieju piłkarskim – TAK/NIE (jeśli masz swoją drużynę, koniecznie wpisz jej nazwę, w przeciwnym razie zostanie Ci przydzielona losowo)
5. Wspólne oglądanie meczu w Bibliotece – TAK/NIE

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem do trzech dni. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, zgłoś się ponownie. Po zamknięciu zapisów na zlot, wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenia, otrzymają potwierdzenie mailowe odnośnie zakwalifikowania się na poszczególne wydarzenia podczas zlotu. Oczywiście wierzymy, że spotkamy się w jak największym gronie.

Kolejne informacje, w tym sprawy związane z poruszaniem się komunikacją miejską w Łodzi, zostaną podane w kolejnych newsach. Jeśli macie jakieś pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi w tym newsie, piszcie na adres maciej.leszczynski@realmadrid.pl.
Dołącz do wydarzenia na Facebooku (nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia).

Archiwum