Zapisy na XIII Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt

14.09.2012 | Darek Dobek

Jako że znamy już oficjalny termin Gran Derbi (niedziela, 7 października, godz. 19:50), najwyższy czas, by rozpocząć zapisy na XIII Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt! Tym razem wszystkich madridistas zapraszamy do Trójmiasta, a będziemy tam gościć w dniach 6-7 października, oczywiście z okazji ligowego meczu z Barceloną. Zapisy potrwają do czwartku, 20 września do 21:00.

W imię krzewienia idei wspólnego kibicowania Królewskim zdecydowaliśmy się zorganizować zlot w regionie dotąd niemal dziewiczym w kontekście działań polskiego madridismo. Najwyższa pora to zmienić, a zlot powinien być impulsem do mobilizacji trójmiejskich kibiców Realu. Trójmiejskich, gdyż część zlotowych atrakcji odbędzie się w Gdańsku, natomiast mecz z Barceloną będziemy oglądać w sopockim pubie Złoty Ul zlokalizowanym na słynnym Monciaku. Dzień wcześniej spotkamy się na imprezie integracyjnej, która odbędzie się najprawdopodobniej w Gdańsku. Wszelkie szczegóły odnośnie tego punktu programu są jeszcze dogrywane, a o ostatecznym przebiegu sobotniej integracji poinformujemy w kolejnym newsie.

Turniej piłkarski
Małą tradycją już jest, że przy okazji zlotów organizujemy również turniej piłkarski. Zmagania na hali przy ul. J. Hallera 16 w Gdańsku rozpoczniemy w samo południe w niedzielę (wszyscy uczestnicy będą musieli stawić się na miejscu co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem turnieju), a zakończymy sześć godzin później. Do dyspozycji będziemy mieć dwa boiska ze sztuczną trawą (zdjęcia: 1, 2, 3), a każda z drużyn będzie składać się z sześciu podstawowych zawodników (w tym bramkarz) oraz rezerwowych.
Cześć z Was ma już zapewne utworzone zespoły, wystarczy zatem tylko je zgłosić. Kapitan drużyny powinien wysłać maila do czwartku, 20 września do godz. 21:00 wg poniższego wzoru na adres piotr.szewczun@realmadrid.pl:
Temat: Drużyna na turniej
1. Nazwa drużyny
2. Imię i nazwisko kapitana
3. Skład drużyny (z informacją, którzy z zawodników są członkami stowarzyszenia)
Osoby, które nie mają swojej drużyny, a chcą po prostu podnieść poziom swojej adrenaliny przed głównym daniem zlotu, utworzą drużyny składające się właśnie z takich „wolnych strzelców”.

Noclegi
Istnieje możliwość zorganizowania noclegu na czas zlotu w jednym z gdańskich hosteli. Wszyscy ci, którzy chcą uzyskać pomoc w tym zakresie, niech wyślą maila o tytule „Nocleg podczas zlotu w Trójmieście” na adres lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl, w treści podając informacje, jakich dni ma dotyczyć nocleg.

Uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, a pierwszeństwo uczestnictwa w każdym z wydarzeń mają członkowie fanklubu Águila Blanca. Zarówno przed wejściem do Złotego Ula, jak i na imprezę integracyjną oraz przed rozpoczęciem turnieju piłkarskiego będzie sprawdzana lista obecności, dlatego tak ważne jest wysłanie zgłoszenia na zlot.

Zapisy na zlot
Zgłoszenia wysyłajcie na adres piotr.szewczun@realmadrid.pl (najpóźniej do 20 września, do godz. 21:00).
Treść e-maila:
Temat: Zgłoszenie na zlot w Trójmieście, 6-7 października 2012 r.
1. Imię i nazwisko
2. Członkostwo w stowarzyszeniu Águila Blanca – TAK/NIE (osoby, które rekrutowały się w tym roku i zapłaciły składkę oraz wpisowe, a także wysłały deklarację członkowską, wpisują TAK)
3. Sobotnia impreza integracyjna (szczegóły wkrótce) – TAK/NIE
4. Udział w niedzielnym turnieju piłkarskim – TAK/NIE (jeśli masz swoją drużynę, koniecznie wpisz jej nazwę, w przeciwnym razie zostanie Ci przydzielona losowo)
5. Wspólne oglądanie meczu w Złotym Ulu – TAK/NIE

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem do dwóch dni. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, zgłoś się ponownie. Po zamknięciu zapisów na zlot, wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenia, otrzymają potwierdzenie mailowe odnośnie zakwalifikowania się na poszczególne wydarzenia podczas zlotu. Oczywiście wierzymy, że spotkamy się w jak największym gronie :)

Kolejne informacje, w tym sprawy związane z poruszaniem się komunikacją miejską w Trójmieście, zostaną podane w kolejnych newsach. Jeśli macie jakieś pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi w tym newsie, piszcie na adres piotr.szewczun@realmadrid.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku (nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia)

Archiwum