Zapisy na wyjazd do Madrytu

02.10.2011 | Katarzyna Cenian

Wczoraj zakończyły się zapisy do stowarzyszenia, a dziś mamy zaszczyt przywitać nowych członków miłą wiadomością - już w listopadzie odbędzie się pierwszy w tym sezonie wyjazd do Madrytu, tym razem na spotkanie z Osasuną. Będzie to czterodniowa wycieczka, która rozpocznie się w piątek (4 listopada), a zakończy w poniedziałek rano (7 listopada). Koszt wynosi 1200 złotych i obejmuje trzy noclegi w hostelu, przelot na trasie Kraków-Madryt-Kraków, bilet na mecz oraz ubezpieczenie podróżne. Oprócz obejrzenia naszych idoli w akcji, zamierzamy oczywiście zwiedzić miasto, stadion oraz integrować się w gronie kibiców.

Tym razem o wyjeździe nie będzie decydowała kolejność zgłoszeń, ale losowanie spośród osób, które wyrażą chęć wyjazdu. Jak to zrobić? Wystarczy wysłać e-maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd na mecz Real Madryt - Osasuna” na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl. W wiadomości proszę podać swoje imię i nazwisko.

Na zgłoszenia czekamy do godziny 16:00 we wtorek (4 października). Następnego dnia 25 wylosowanych oraz 15 osób z listy rezerwowej otrzyma e-maile z dalszymi instrukcjami. Z racji dużego zainteresowania, nie będziemy informować pozostałych, iż nie załapali się na wyjazd.

Ważne! Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia. Osoby, które wstąpiły w nasze szeregi tego lata, a czekają na aktualizację statusu, również mogą zgłosić chęć wyjazdu - do wtorku ich sytuacja będzie wyjaśniona.

Informacja dla osób mieszkających za granicą: Istnieje możliwość uczestnictwa w wyjeździe pod warunkiem zapewnienia sobie transportu do Madrytu na własną rękę. Dysponujemy sześcioma takimi miejscami, dlatego zainteresowanych proszę o wysłanie maila w celu omówienia szczegółów.

Pytania proszę kierować na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl w tytule wpisując „Pytanie - wyjazd na mecz Real Madryt - Osasuna”.

Wyjazd do Madrytu:

Na jaki mecz? z Osasuną
Kiedy? 4-7 listopada
Za ile? 1200 złotych
Dla ilu osób? 25
Skąd? z Krakowa
Czym? samolotem
Zakwaterowanie hostel (bez wyżywienia)

Archiwum