Zapisy na wyjazd do Berlina - ostatnie miejsca

11.06.2011 | Katarzyna Cenian

Znamy są już wszystkie szczegóły organizowanych przez Águila Blanca wyjazdów do Berlina na mecz Realu Madryt z Herthą. Na trasie ze stolicy oferujemy 48 miejsc, a całkowity koszt wycieczki to 235 złotych (z Warszawy) lub 190 złotych (z Poznania).

Stowarzyszenie zagwarantuje uczestnikom:
- przejazd autobusem na trasie Warszawa-Poznań-Berlin i z powrotem (wyjazd z Warszawy rano 27 lipca, powrót późnym wieczorem 28 lipca),
- nocleg w hostelu z 27 na 28 lipca,
- ubezpieczenie podróżne.

Nie zapewniamy biletu na mecz, ale radzimy, jak nabyć go samodzielnie krok po kroku.

Wszystkich zdecydowanych prosimy o wysłanie e-maila na adres michal.poplawski@aguilablanca.pl. Wiadomość powinna być zatytułowana "Berlin - lipiec 2011" i wyglądać następująco (może zawierać dane max. 2 osób):

Imię i nazwisko
Członek Águila Blanca: tak/nie
Jadę z: Warszawy/Poznania

Kolejną opcją jest podróż busem ze Szczecina (koszt 70 złotych). Wyjazd rozpocznie się ok. 15:00 w dniu meczu, aby przed spotkaniem poznać uroki niemieckiej stolicy, natomiast powrót planowany jest po ostatnim gwizdku. Aktualnie wolnych jest 5 miejsc, ale w przypadku dużego zainteresowania w grę wchodzi wynajęcie drugiego busa.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszenia pt. „Berlin – lipiec 2011” na adres sarbitar@gmail.com. Wiadomość powinna zawierać imię i nazwisko oraz informację, czy jest się członkiem stowarzyszenia.

Zgłoszenia na oba wyjazdy przyjmujemy do końca przyszłego tygodnia (do godziny 20:00 w niedzielę, 19 czerwca) lub do wyczerpania miejsc. Pierwszeństwo wyjazdu będą mieli oczywiście członkowie stowarzyszenia. Wolne miejsca zostaną przydzielone osobom niezrzeszonym, biorąc pod uwagę kolejność ich zgłoszeń. Oferta skierowana jest głównie do osób pełnoletnich. Niepełnoletni mogą uczestniczyć w wyjazdach tylko z opiekunem.

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze znajomością i akceptacją regulaminu, który znajduje się pod tym linkiem: regulamin. Potwierdzenie zgłoszenia, szczegóły podróży oraz instrukcje dotyczące płatności zostaną wysłane drogą elektroniczną.

Pytania dotyczące warszawskiej trasy należy kierować na adres michal.poplawski@aguilablanca.pl, natomiast trasy szczecińskiej na sarbitar@gmail.com. W obu przypadkach prosimy o zatytułowanie e-maila: „Pytanie – Berlin”.

Wyjazd z Krakowa bądź Śląska nie będzie organizowany.

Archiwum