XXXIII Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt

08.10.2023 | Łukasz Gąsiorek

Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na trzydziesty trzeci Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt w Polsce.
W dniach 27-28 października 2023 r. spotkamy się w Łodzi, Do Miasta Włókniarzy wracamy po 10 latach nieobecności. W ciągu obu dni gościł nas będzie pub PUB Biblioteka, zlokalizowany przy ulicy Struga 7, w którym 10 lat temu oglądaliśmy mecz.

INTEGRACJA

W piątek 27 października 2023 r. widzimy się w znanej na stałym punkcie programu naszych zlotów - wspólnej integracji. Od 20.00 zaczynamy zabawę, dzielimy się wspomnieniami i wymieniamy doświadczeniami związanymi z Królewskimi. Biorąc pod uwagę bardzo pozytywny odbiór z jakim spotkało się na ostatniej zlotowej integracji w Lublinie, także tym razem będzie możliwość popisania się wokalnymi umiejętnościami podczas karaoke.

OGLĄDANIE MECZU

Na „crème de la crème” całego zlotu zapraszamy w to samo miejsce 28 października 2023 r. od godziny 15:00!
Zapisy jak zwykle w formularzu, którego link znajduje się na końcu newsa. Osoby z opłaconym członkostwem na wejściu będą otrzymywać vouchery do wykorzystania na barze.

TYPOWANIE

Nie zapominamy o tradycyjnym typowaniu, gdzie do wygrania będzie gift związany z Realem Madryt. Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie typowanego wyniku wraz ze zgłoszeniem na zlot. Jak zawsze nie przyjmujemy typów na zwycięstwo rywala. W przypadku, gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób lub Królewscy zawiodą i nie trafi nikt, szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Poza wysłaniem swojego typu niezbędnym warunkiem nagrody jest uczestnictwo w zlocie.

ZAPISY NA ZLOT

Uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne dla członków Stowarzyszenia z opłaconą składką za sezon 2022/23.
Integracja jest bezpłatna dla wszystkich chętnych, natomiast za uczestnictwo w oglądaniu meczu będziemy pobierać na wejściu symboliczną opłatę 10 zł od osób, którzy nie są aktywnymi członkami Stowarzyszenia.

Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do godz. 15:00, dnia 27 października w specjalnie utworzonym formularzu, który znajduje się poniżej.

W zlocie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie zgłoszone w formularzu.

Wszelkie pytania odnośnie zlotu prosimy kierować drogą mailową na lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl

Archiwum