XXVII Zlot Kibiców Realu Madryt

28.09.2019 | Daniel Mańczak

Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na kolejny, dwudziesty siódmy oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce. W dniach 25-26 października spotkamy się w Poznaniu.

INTEGRACJA
Oficjalnie zlot rozpoczynamy w piątek 25 październikao godzinie 19:00 tradycyjną imprezą integracyjną. Odbędzie się ona w Agawa Club przy ul. Mickiewicza 28 w Poznaniu. Wejście do lokalu będzie bezpłatne.

OGLĄDANIE MECZU

El Clásico obejrzymy w MK Bowling znajdującym się w galerii MM przy ulicy Św. Marcin 23.
Każda osoba, która nie jest członkiem stowarzyszenia Águila Blanca będzie zobligowana do uiszczenia opłaty w wysokości 10 złotych przed wejściem.
Osoby, które uiściły aktualną składkę członkowską uczestniczą w imprezie bezpłatnie, jak również osoby, które do stowarzyszenia wstępują po raz pierwszy w tym roku.

TYPOWANIE

Nie zapominamy o tradycyjnym typowaniu, gdzie do wygrania będzie koszulka Realu Madryt. Tym razem zmieniamy jednak nieco zasady i wszystkich chętnych prosimy o wysłanie typowanego wyniku wraz ze zgłoszeniem na zlot. Jak zawsze nie przyjmujemy typów na zwycięstwo rywala. W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w typowaniu. Poza wysłaniem swojego typu niezbędnym warunkiem do wygrania koszulki jest uczestnictwo w zlocie.

ZAPISY NA ZLOT

Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do godz. 23:59, dnia 25 października w specjalnie utworzonym formularzu, który znajduje się poniżej. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone automatycznym e-mailem zwrotnym.
Informujemy również, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.
Uczestnictwo w zlocie dla członków stowarzyszenia Águila Blanca jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.