XXIX zlot kibiców Realu Madryt

30.09.2021 | Łukasz Gąsiorek

W końcu, po półtorej roku, od ostatniego zlotu, mamy przyjemność ogłosić, że na najbliższy Klasyk, znów spotkamy się, by razem dopingować naszych ulubieńców w starciu z dumą Katalonii. Czas pandemii, nie obszedł się łaskawie z naszymi tradycyjnymi zlotami. Ze względu na obostrzenia pandemiczne nie mogliśmy zorganizować spotkania na żaden z Klasyków w sezonie 2020/21. Tym razem Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na kolejny, dwudziesty dziewiąty oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce. W dniach 23 października - 24 października 2021r. spotkamy się w Toruniu, co będzie debiutem miasta Aniołów jako gospodarza naszej tradycyjnej imprezy.

INTEGRACJA

W sobotę 23 października 2021 r. na tradycyjnej integracji spotkamy się w Lucky Star Toruń Plaza przy ul. Broniewskiego 90 w Toruniu. Od 19.30 będą czekały na Was tory do kręgli, stoły bilardowe, a każdy z członków stowarzyszenia otrzyma voucher do wykorzystania na barze oraz impreza w części klubowej. Z całą pewnością warto przyjść, by na spokojnie porozmawiać o występach Królewskich w ostatnich miesiącach z dawno nie widzianymi osobami.

OGLĄDANIE MECZU

Klasyk oglądamy w pubie „Barani Łeb” na ul. Podmurnej 28 w Toruniu. Zapisy jak zwykle w formularzu, którego link znajduje się na końcu newsa. Adres lokalu znajdziecie natomiast w umieszczonym linku. Osoby z opłaconym członkostwem na wejściu będą otrzymywać vouchery do wykorzystania na barze.

UWAGA: Na chwilę obecną zapisy na zlot dostępne są dla wszystkich chętnych, jednak w przypadku wprowadzenia obostrzeń, czego następstwem mogą być ograniczenia w ilości osób mogących brać udział w imprezie – zastrzegamy sobie ewentualne narzucenie limitów, wynikających z obowiązujących obostrzeń, w przypadku gdyby takie się pojawiły, pierwszeństwo wstępu będą posiadały osoby posiadające opłaconą składkę członkowską do Stowarzyszenia Águila Blanca.

TYPOWANIE

Nie zapominamy o tradycyjnym typowaniu, gdzie do wygrania będzie koszulka Realu Madryt. Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie typowanego wyniku wraz ze zgłoszeniem na zlot. Jak zawsze nie przyjmujemy typów na zwycięstwo rywala. W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w typowaniu. Poza wysłaniem swojego typu niezbędnym warunkiem do wygrania koszulki jest uczestnictwo w zlocie. Nasz partner – sklep piłkarski PodStadionem.pl, który po raz kolejny objął patronatem nadchodzący zlot jako nagrodę ufundował tym razem koszulkę Karima Benzemy.

ZAPISY NA ZLOT

Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do godz. 23:59, dnia 22 października w specjalnie utworzonym formularzu, który znajduje się poniżej. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone automatycznym e-mailem zwrotnym.

Informujemy również, że dołączenie do wydarzenia na Facebooku nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia.

Uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

FORMULARZ ZAPISOWY

Archiwum