Wytypuj wynik Klasyku!

08.04.2021 | Łukasz Gąsiorek

Niestety z wiadomych powodów nie możemy się ponownie spotkać na naszym tradycyjnym zlocie. Pomimo tego, chcemy zapewnić Wam dodatkowe emocje w trakcie Klasyku i proponujemy wraz z naszym partnerem sklepem piłkarskim PodStadionem.pl zabawę w tradycyjne typowanie.

Tym razem jednak nieco zmodyfikowaliśmy zasady zabawy i rozszerzyliśmy formułę typowania. Po pierwsze, tym razem można typować każdy wynik, w tym porażkę Królewskich. Po drugie, w typowaniu należy podać także strzelca pierwszej bramki dla Realu i minutę w której padnie pierwsza bramka dla Realu. W przypadku obstawiania porażki do 0 należy obstawić minutę pierwszego gola dla Barcelony, a w przypadku remisu 0:0 wpisać 0.

Pierwsza osoba, która przy pomocy formularza poprawnie wytypuje wynik meczu, strzelca pierwszego gola dla Realu Madryt i minutę, w której on padnie wygra koszulkę meczową na sezon 2020/21 z piękną "9" i nazwiskiem Benzemy na plecach, ufundowaną przez naszego partnera sklep piłkarski PodStadionem.pl. W przypadku gdy nikt nie trafi wszystkich trzech zdarzeń, nagroda powędruje do osoby, która była najbliżej, przy czym najważniejszy jest wynik, następnie strzelec i minuta meczu. Jeśli kilka osób będzie tak samo blisko decydujący będzie czas wysłania odpowiedzi.

Formularz do typowania znajdziecie poniżej. Na razie jest on nieaktywny - początek typowania w piątek 9 kwietnia 2021 r. o godzinie 20:00. Każdy uczestnik może typować tylko raz, w przeciwnym przypadku dojdzie do dyskwalifikacji.