Wyjedź na wakacje polskiego madridisty!

31.05.2012 | Michał Szumski

W dzisiejszych czasach najważniejszą rzeczą jest rozwój. W tym kierunku podąża również Águila Blanca. Stowarzyszenie zaczynało od organizowania pojedynczych spotkań w różnych miastach pod nazwą Madridismo Unido, przechodząc od czasu do czasu do większego Zlotu w wybranym mieście. Zawsze tym spotkaniom towarzyszyły wielkie emocje i radość z możliwości spędzenia kilku godzin lub dni z innymi madridistas. Dlatego Águila Blanca - wyznając zasadę "kto stoi, ten się cofa" - postanowiła pójść dalej i zorganizować wakacyjny obóz madridistas. 8 dni totalnego szaleństwa, ale też odpoczynku na Mazurach, w czasie których główną atrakcją będzie wspólne oglądanie rewanżowego meczu o Superpuchar Hiszpanii. Najpierw cztery dni przygotowania do starcia z Barceloną, potem być może cztery dni świętowania zdobycia Superpucharu! W międzyczasie zostaną rozegrane dwie ligowe kolejki nowego sezonu! A do tego wszystkiego dochodzą wszystkie atrakcje Mazur! Tak długiego spotkania madridistas jeszcze nie organizowano, a wszystko uświetnią swoimi meczami Królewscy. Nigdzie nie znajdziecie drugiej takiej oferty, otoczki i towarzystwa!

Szczegóły wyjazdu i zapisów:
Kiedy:
Start - 25 sierpnia (sobota)
Koniec - 2 września (niedziela)

Gdzie:
Ośrodek wczasowy Piecki na mazurach (położony nad jeziorem Wągiel)
11-710 Piecki, ul. Zwycięstwa 60
tel. (89) 742 10 25
http://www.owpttk.pl/

Dojazd:
Bezpośrednim autobusem PKS z głównego dworca PKS w Warszawie zlokalizowanego przy stacji PKP Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144, Warszawa. Do celu jedzie się zależnie od kursu 3 godziny i 35 minut lub 4 godziny i 20 minut. Autobusy odjeżdżają około 5 razy dziennie.
Bilet normalny: 39zł, ulgowy: 23,40zł.

Zakwaterowanie:
Domki campingowe (w grę wchodzi również pensjonat, wszystko zależy od zainteresowania)

Wyżywienie:
Pełne (3 posiłki dziennie)

Cena:
480 zł (wciąż jest negocjowana)

Atrakcje wliczone w cenę:
Wspólne oglądanie 2. i 3. kolejki La liga oraz rewanżowego spotkania Superpucharu Hiszpanii
Co najmniej jedno wspólne ognisko
Co najmniej jedna godzinna przejażdżka kajakiem
Więcej atrakcji (odpłatnych) można znaleźć na stronie internetowej ośrodka, pod zakładką "atrakcje"

Rezerwacja miejsca:
Miejsce możecie zarezerwować pisząc maila na adres dominika.jaworska@aguilablanca.pl o tytule "Zgłoszenie na obóz letni", w treści podając: Imię i nazwisko, numer karty członkowskiej stowarzyszenia oraz jeśli przelew z zapłatą zostanie wykonany z innego konta, to prosimy o podanie imienia i nazwiska właściciela tego konta
Zgłoszenia przyjmujemy do 8 czerwca (piątek) do godziny 23:55
Wszelkie pytania kierujcie na adres michal.szumski@aguilablanca.pl (tutaj tylko pytania, zgłoszenia na dominika.jaworska@aguilablanca.pl)

Zaliczka:
Zaliczkę trzeba będzie uiścić do 18 czerwca (poniedziałek) do godziny 23:55, tytuł przelewu: "Obóz sierpniowy, Imię i nazwisko"

Konto:
Pieniądze prosimy wpłacać na:
Nr konta bankowego
BZ WBK Oddział 3. w Krakowie
65 1090 1665 0000 0001 1655 3565
Aguila Blanca - Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt
Osiek, ul. Różana 3
59-300 Lubin

Archiwum