Wyjazd na Valencię

25.11.2021 | Daniel Mańczak

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza na pierwszy w tym sezonie wyjazd na mecz Realu Madryt. Tym razem udamy się do stolicy Hiszpanii, aby wspólnie oglądać spotkanie z Valencią!

Wyjazd potrwa od 7 do 10 stycznia 2022 roku. Orientacyjny koszt to 1800 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w centrum Madrytu, bilet na mecz Real Madryt - Valencia CF oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest 7 stycznia w godzinach przedpołudniowych z Warszawy, ale istnieje możliwość rozpoczęcia podróży w innym mieście (zależnie od lotniska wylotu za dopłatą lub bez). Powrót na identycznych zasadach wieczorem 10 stycznia.

W wyjeździe mogą uczestniczyć członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2021/2022.

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd” na adres: max.kardas@aguilablanca.pl
Termin zapisów mija w niedzielę 28 listopada o godzinie 20:00.

Zdajemy sobie sprawę z sytuacji epidemiologicznej, jednak jesteśmy dobrej myśli i mamy nadzieję, że wyjazd dojdzie do skutku. Ze względu na ograniczenie, wynikające z pandemii COVID-19, wyjazd przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających unijny certyfikat COVID-19, stanowiący element niezbędny do uczestnictwa w większości punktów wyjazdu.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej

Archiwum