Wyjazd na SUPERPUCHAR EUROPY

22.06.2022 | Kamil Kamiński

Águila Blanca Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, zaprasza na wyjątkowy wyjazd. Mecz o Superpuchar Europy w Helsinkach!

Kiedy: od 9 sierpnia 2022 r. do 11 sierpnia 2022 r.

Koszt: Orientacyjny koszt to 1800 złotych, przy czym ze względu na trudny do przewidzenia kurs euro, zastrzegamy sobie, iż cena wyjazdu może ulec zmianie (w obie strony). W tej kwocie zapewniamy: przelot, noclegi w hostelu, bilet na mecz Real Madryt – Eintracht Frankfurt oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest 9 sierpnia 2022 r. z Krakowa, a powrót 11 sierpnia 2022 r. również do Krakowa.

Dla kogo: W wyjeździe mogą uczestniczyć członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2021/2022. Uprzejmie również informujemy, że w związku z ciągle istniejąca pandemią COVID-19 mogą być wymagane następujące certyfikaty:

- potwierdzające szczepienie;

lub

- potwierdzające ozdrowienie

lub

- test potwierdzający stan zdrowia.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na SUPERPUCHAR EUROPY” na adres: kamil.kaminski@aguilablanca.pl

Termin zapisów mija w środę 22 czerwca o godzinie 20:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:

– imię i nazwisko,

– numer telefonu,

– numer legitymacji członkowskiej,

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum