Wyjazd na mecz z Realem Betisem

24.03.2019 | Łukasz Gąsiorek

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza Was na ostatni wyjazd na mecz Realu Madryt w tym sezonie, który niestety z wiadomych względów kończy się dla nas szybciej niż miało to miejsce w ostatnich latach. Tym razem polecimy do stolicy Hiszpanii na mecz Realem Betis, który zamyka sezon ligowy 2018/19.

Wyjazd potrwa od 17 maja do 20 maja 2019 roku. Orientacyjny koszt to 1600 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu, bilet na mecz Real Madryt - Real Betis oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest na 17 maja (wczesnym rankiem) z Modlina, a przylot na 20 maja również do Modlina (wczesny wieczór). Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 31 marca 2019 roku do godziny 23:00.

W wyjeździe mogą uczestniczyć tylko członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2018/19.

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Archiwum