Wyjazd na mecz z Betisem!

02.09.2019 | Diana Jagoda

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza na wyjazd do Madrytu. Tym razem udamy się do stolicy Hiszpanii, aby wspólnie oglądać spotkanie z Realem Betis.

Wyjazd potrwa od 1 do 4 listopada 2019 roku. Orientacyjny koszt to 1700 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu, bilet na mecz Real Madryt - Real Betis oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest rano 1 listopada z Krakowa, a powrót wieczorem 4 listopada również do Krakowa. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 5 września 2019 roku do godziny 18:00.

W wyjeździe mogą uczestniczyć członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2018/2019 oraz osoby które zapisały się do stowarzyszenia i opłaciły składkę członkowską w tym roku, do 5 września włącznie.

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres: diana.jagoda@aguilablanca.pl Termin zapisów mija w czwartek 5 września o godzinie 18:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
numer legitymacji członkowskiej lub numer zgłoszenia do stowarzyszenia