Wyjazd na mecz RB Lipsk – Real Madryt

31.08.2022 | Łukasz Gąsiorek

Po latach przerwy wywołanej pandemią, ruszamy w końcu na autokarowy wyjazd na spotkanie Ligi Mistrzów. Tegoroczne losowanie tych rozgrywek było dla nas bardzo szczęśliwe. Oprócz meczu w Warszawie, elitarna Liga Mistrzów zawita także do oddalonego o 200 km od polskiej granicy Lipska. Ciekawy rywal, oraz stosunkowo niewielka odległość powoduje, że mecz cieszy się waszym dużym zainteresowaniem. Niestety, jeszcze nie wiemy ile klub Real Madryt przeznaczy nam wejściówek, jednak liczymy, że będzie ona wystarczająca na zorganizowanie takiego wyjazdu i to w ilości pozwalającej zorganizować kilka autobusów. Wstępnie planujemy wyruszyć w sile trzech autobusów (podobnie jak było to z rekordowym do tej pory wyjazdem do Monachium). Koszt wyjazdu wynosi 650 zł, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe.

Wyjazd potrwa 2 dni (25-26 października 2022 roku). W tej cenie zapewniamy: przejazd autokarem na trasach:
Priorytetowa (1): Warszawa - Poznań - Lipsk - Poznań – Warszawa;
druga ewentualna trasa (2): Kraków – Katowice – Wrocław – Lipsk - Wrocław – Katowice – Kraków;
trzecia ewentualna trasa (3): Warszawa – Łódź – Wrocław – Lipsk – Wrocław – Łódź – Warszawa;
ubezpieczenie podróżne oraz bilet na mecz w sektorze gości. Wyjazd z pierwszego miasta na każdej trasie planowany jest we wczesnych godzinach porannych w dniu meczu, a powrót nastąpi bezpośrednio po zakończeniu meczu. Przyjazd do Warszawy i Krakowa planowany jest w środę (26 października) w godzinach porannych. Bardzo ważną informacją, jest ta, że w przypadku mniejszej liczby biletów, wyjazdy poszczególnych autobusów będą odbywały się we wskazanej wyżej kolejności: np. jeżeli otrzymamy liczbę biletów na dwa autobusy, to pojadą autokary na trasie priorytetowej i drugiej.

W związku z tym bardzo ważne jest odpowiednie wypełnienie formularza zgłoszeniowego, oprócz standardowych danych jak imię i nazwisko, nr legitymacji, należy także wybrać miasto wyjazdu. Każdy potencjalny uczestnik powinien też wskazać, czy w przypadku braku wyjazdu z wybranego w formularzu miasta nadal jest zainteresowany wyjazdem. Tylko osoby, które złożą taką deklarację będą brane pod uwagę w losowaniu wejściówek bez względu na zdeklarowane miasto.

Nie przeprowadzamy zapisów na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, dlatego zgłoszenia przyjmujemy przed oficjalną informacją z klubu dotyczącą ilości przyznanych wejściówek. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż otrzymanych biletów przeprowadzone zostanie losowanie. Wówczas ze szczęśliwcami będziemy kontaktować się drogą mailową celem potwierdzenia udziału oraz przekazania szczegółowych danych o sposobie wpłaty.

Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia z ważną legitymacją członkowską oraz opłaconą aktualną składką. Szczegóły wyjazdu z dokładnym rozpisaniem miejsc zbiórek podamy w osobnym komunikacie, po ostatecznym określeniu przez Klub liczby otrzymanych biletów na mecz.
W przypadku dodatkowych pytań odnośnie wyjazdu autokarowego, informacje można otrzymać drogą mailową pisząc na adres: lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl

Osoby zainteresowane wyłącznie wejściówkami na mecz (zwłaszcza członkowie stowarzyszenia nie mieszkający w Polsce) proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz w Lipsku” na adres: katarzyna.cenian@aguilablanca.pl
Uprzedzamy jednak, że priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd autokarowy będący dla nas priorytetem, bilety indywidualne przyznane zostaną tylko wtedy, jeżeli nie będą uniemożliwiały zorganizowania wyjazdów autokarowych, co oznacza, że ich ilość może być ograniczona.

Zapisy na bilety indywidualne potrwają do piątku 08.09.2022 r., do godziny 12:00.

Uwaga: nie ma możliwości zapisywania się na dwóch listach: wyjazd autokarowy i indywidualny – osoby takie będą usuwane z listy autokarowej.

Ponadto, ze względu na pojawiające się pytania informujemy, że będziemy występować do Klubu także o bilety na mecz w Glasgow z tamtejszym Celtic FC. Osoby, zainteresowane, w szczególności te mieszkające w Anglii proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz w Glasgow” na adres: katarzyna.cenian@aguilablanca.pl

Archiwum