Wyjazd na Klasyk w Madrycie!

15.12.2019 | Kamil Kamiński

Jest taki mecz, dla którego zatrzymuje się cały Świat. Mecz, który swoim prestiżem oraz rangą przyćmiewa wszystkie inne spotkania. Jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w ogóle, gdzie nawet osoby, które na co dzień nie interesują się piłką nożną, siadają przed telewizorem i kibicują jednej z drużyn.

Aguila Blanca Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, zaprasza na wyjątkowy wyjazd. Zaprasza na Klasyk. Wszystko wskazuje, że marcowe spotkanie pomiędzy Królewskimi, a Barceloną będzie kluczowe w walce o tytuł mistrza Hiszpanii, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!

Wyjazd potrwa od 28 lutego 2020 r. do 2 marca 2020 r. Orientacyjny koszt to 3700 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu, bilet na mecz Real Madryt - FC Barcelona oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest 28 lutego z Warszawy, a powrót wieczorem 2 marca również do Warszawy.

W wyjeździe mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2019/2020.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd Klasyk” na adres: kamil.kaminski@aguilablanca.pl
Termin zapisów mija w środę 18 grudnia o godzinie 20:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej,

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum