Wyjazd na Elche

23.08.2014 | Daniel Mańczak

Szybki wypad do Madrytu.
Jeszcze nie ucichły emocje związane z meczem Realu Madryt rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie, a Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, Águila Blanca, ma ogromną przyjemność zaprosić na kolejny wyjazd do Madrytu. Tym razem wybieramy się na spotkanie z Elche, ponieważ wielu z Was oczekiwało szansy na obejrzenie "goleady" w wykonaniu Królewskich. Prawdopodobieństwo strzelenia kilku goli przez ekipę Ancelottiego jest w tym meczu większe i miejmy na dzieję, że piłkarze zachwycą Was umiejętnościami na Santiago Bernabéu.

Wyjazd potrwa trzy dni (22–24 września 2014 roku), a szacowany koszt wynosi 1100 złotych. W tej cenie zapewniamy: przelot samolotem z Krakowa i z powrotem, zakwaterowanie w hostelu (bez wyżywienia), ubezpieczenie podróżne i bilet na mecz z Elche. Wylot z Krakowa planowany jest na popołudnie w poniedziałek (22 września), a powrót w środę do południa (24września). Ewentualne nadpłaty zwrócone zostaną po powrocie.
Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres:
daniel.manczak@aguilablanca.pl
Termin zapisów mija w piątek 29 sierpnia 2014 r. o godzinie 18:00.
W e-mailu proszę zawrzeć następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej.
Po zakończeniu zapisów, zostanie przeprowadzone losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.
Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków stowarzyszenia, również tych, którzy zapisali się podczas obecnej rekrutacji, a nie otrzymali jeszcze legitymacji oraz numeru członkowskiego.

Archiwum