Wyjazd na Betis!

27.03.2022 | Kamil Kamiński

Águila Blanca Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, zaprasza na wyjątkowy wyjazd. Ostatni mecz w ligowym sezonie 2021/2022. Wiele wskazuje na to, iż majowe spotkanie pomiędzy „Królewskimi”, a Realem Betis Balompié będzie ostatnim krokiem do ukoronowania Realu Madryt w walce o tytuł piłkarskiego mistrza Hiszpanii. Mistrzostwo, wielka feta na stadionie oraz szybki bieg pod Plaza de Cibeles. To wszystko jest możliwe!

Kiedy: od 20 maja 2022 r. do 23 maja 2022 r.
Koszt: Orientacyjny koszt to 2300 złotych, przy czym ze względu na trudny do przewidzenia kurs euro, zastrzegamy sobie, iż cena wyjazdu może ulec zmianie. W tej kwocie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu, bilet na mecz Real Madryt – Real Betis oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest 20 maja z Warszawy, a powrót 23 maja również do Warszawy.
Dla kogo: W wyjeździe mogą uczestniczyć członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2021/2022. Ponadto ze względu na ograniczenie, wynikające z pandemii COVID-19, wyjazd przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających unijny certyfikat COVID-19 (osoby zaszczepione), stanowiący element niezbędny do uczestnictwa w większości punktów wyjazdu. Osoby niezaszczepione nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu listy wyjazdowej.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na BETIS” na adres: kamil.kaminski@aguilablanca.pl
Termin zapisów mija w środę 30 marca o godzinie 20:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej,

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum