Wyjazd do Madrytu

05.03.2015 | Michał Bylica

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, Aguila Blanca, nie zwalnia tempa i zaprasza kibiców na czwarty wyjazd w tym roku – tym razem proponujemy obejrzenie meczu z Malagą.

Wyjazd potrwa 3 dni (17-20.04.2015), jego koszt to 1400zł. W tej cenie zapewniamy przelot na trasie Warszawa (Modlin) – Madryt - Warszawa (Modlin), zakwaterowanie w hostelu (bez wyżywienia), ubezpieczenie podróżne oraz bilet na mecz z Malagą. Wylot z Warszawy zaplanowany jest na piątkowy wieczór (17.04), powrót na poniedziałek (20.04), również w godzinach wieczornych.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres: michal.bylica@aguilablanca.pl. Termin zapisów mija w niedzielę 8 marca 2015 r. o godzinie 22.00.
W e-mailu proszę zawrzeć następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej.
W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.
Wyjazd organizowany jest wyłącznie dla członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za rok 2015.

Archiwum