Wyjazd do Lizbony!

04.10.2016 | Bartosz Radecki

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, Águila Blanca, ma przyjemność zaprosić na wyjazd do Lizbony na spotkanie Sporting CP – Real Madryt.

Wyjazd potrwa cztery dni (21 listopada – 24 listopada 2016 roku). Koszt to 1600 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot samolotem z Warszawy (Chopin lub Modlin) i z powrotem do Warszawy (Modlin) z przesiadką w Mediolanie, zakwaterowanie w hotelu (bez wyżywienia), ubezpieczenie podróżne i bilet na mecz ze Sportingiem. Wylot z Warszawy planowany jest w południe w poniedziałek (21 listopad), a powrót w czwartek w nocy (24 listopad).

Wyjazd organizowany jest dla członków Stowarzyszenia z opłaconą składką w 2016 roku. Przypominamy, że rekrutacja na sezon 2016/2017 trwa do 10 października (Zapisy).

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Lizbony” na adres: bartek.radecki@aguilablanca.pl. Termin zapisów mija we wtorek 11 października o 18:00. W e-mailu proszę zawrzeć następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej (osoby, które dopiero się zapisały do Stowarzyszenia proszone są o przesłanie numeru zgłoszenia oraz potwierdzenia przelewu).

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu. W przypadku zbyt małej liczby chętnych zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu. W takim przypadku każdy chętny członek stowarzyszenia będzie mógł ubiegać się o pojedyncze bilety.

Osoby zainteresowane wyłącznie wejściówkami na mecz (zwłaszcza członkowie stowarzyszenia nie mieszkający w Polsce) proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz w Lizbonie” na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl. Uprzedzamy jednak, że priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd grupowych, a liczba biletów indywidualnych jest ograniczona.

Archiwum