Walne Zebranie członków 2021

01.06.2021 | Łukasz Gąsiorek


Informujemy, że w sobotę 19 czerwca 2021r. o godz. 16:00 spotkamy się na Walnym Zebraniu członków stowarzyszenia. Walne Zebranie odbędzie się Poznaniu w klubie "Agawa" przy ul. Mickiewicza 28.

Podczas Walnego Zebrania swoje sprawozdania z działalności w roku 2020 przedstawią Zarząd i Komisja Rewizyjna. Zaprezentowane i omówione zostanie sprawozdanie finansowe, które zatwierdza najwyższa władza stowarzyszenia - Walne Zebranie Członków. W ścisłym związku ze sprawozdaniem finansowym jest także głosowanie w celu udzielenia na wniosek Komisji Rewizyjnej, absolutorium zarządowi. W najbliższych dniach udostępnione zostanie w odpowiedniej zakładce sprawozdanie finansowe.
Serdecznie zapraszamy wszystkich członków, do wzięcia udziału w obradach.

WAŻNE! Ze względu na fakt iż z powodu pandemii, nie mogliśmy zorganizować tradycyjnych zlotów przy okazji ligowych Klasyków, chcemy wykorzystać nadarzającą się okazję do organizacji spotkania. Wprawdzie Real Madryt zakończył już swój sezon 2020/21, ale jak wszyscy wiemy już niedługo zacznie się opóźnione o rok EURO 2020. Dlatego po Walnym Zebraniu, pozostajemy w lokalu, by wspólnie obejrzeć mecz Polska - Hiszpania, który odbędzie się o godzinie 21. Wprawdzie Luis Enrique, zaskoczył nieco brakiem powołania dla jakiegokolwiek piłkarza Królewskich, liczymy jednak, że wspólne oglądanie tego meczu zachęci jak najwięskzą ilość z was do udziału w Walnym Zebraniu i pierwszego realnego spotkania, od ostatniego zlotu, który odbył się w marcu 2020, krótko przed wybuchem pandemii.

Do udziału w spotkaniu, zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na kwestię statusu członkowskiego w Aguila Blanca.

Archiwum