Ucz się języków z Águila Blanca (nowe miasta)!

25.02.2011 | Darek Dobek

Jednym z celów statutowych stowarzyszenia jest umożliwienie członkom naszego fanklubu poznawania hiszpańskiej kultury. Nie ma lepszego narzędzia do jej skosztowania, jak nauka języka hiszpańskiego. Od dzisiaj kibice Realu Madryt zrzeszeni w stowarzyszeniu Águila Blanca mogą uczyć się ojczystego narzecza Ikera Casillasa i Sergio Ramosa na preferencyjnych warunkach w szkołach językowych rozsianych w różnych miastach Polski. Jest to o tyle istotna wiadomość, że naukę możecie rozpocząć od zaraz, a w niektórych szkołach istnieje możliwość zapisania się na kursy ze zniżkami także na inne języki. O szczegółach dowiecie się z informacji poniżej. Warto je śledzić na bieżąco, gdyż jesteśmy na etapie uzgadniania warunków współpracy ze szkołami z innych większych miast. Co ważne, każdą zniżkę można uzyskać tylko i wyłącznie za okazaniem legitymacji stowarzyszenia.Naszym najbliższym partnerem została ogólnopolska szkoła języków obcych Profi-Lingua. Członkowie Águila Blanca mogą liczyć na zniżki w jej placówkach znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu, a do wyboru poza językiem hiszpańskim jest również angielski, włoski, niemiecki, francuski i rosyjski.Kraków – Profi-Lingua

Dzięki krakowskiemu oddziałowi szkoły mieszkańcy Grodu Kraka będący członkami stowarzyszenia mają do dyspozycji nader korzystny układ zniżek. Oprócz rabatu w wysokości 100 zł na każdy kurs semestralny można skorzystać także ze standardowych zniżek, które oferuje ta placówka, w tym 50 zł na kurs semestralny dla studentów. Dodatkowo spośród wszystkich chętnych wylosujemy jeden darmowy kurs semestralny dowolnego języka! Zgłoszenia proszę przysyłać na adres darek.dobek@aguilablanca.pl do soboty 26 lutego do godziny 23:55. Imię i nazwisko zwycięzcy podamy na naszym profilu na Facebooku, a także w tym newsie w niedzielę o godzinie 12:00. Aktualizacja: zwycięzcą został Kamil Kamiński, gratulujemy!Oprócz ww. rabatów każdy uczeń tej placówki otrzymuje szereg bonusów:

- dodatkowe konwersacje bez ograniczeń;

- konsultacje z lektorem;

- dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne;

- dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej;

- zniżki na podręczniki;

- dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB);

- pisemna gwarancja zdania egzaminu;

- świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową;

- dostęp do akademii językowej (e-learning).Kurs rozpoczyna się na początku marca, a więcej informacji odnośnie kursów i zapisów można uzyskać w biurze obsługi klienta:

ul. Podwale 6 i 7

poniedziałek - piątek 9:00 - 19:30

sobota 9:00-14:00

tel: 012 426 16 01/02/03

e-mail: krakow@profi-lingua.pl

Skype: profi-lingua-krakow-podwaleWarszawa – Profi-Lingua

W stolicy członkowie stowarzyszenia mogą liczyć na zniżki w wysokości 50 zł na kurs każdego języka obcego, a do tego pozostałe rabaty, w tym w wysokości 50 zł dla studentów. Wszyscy kursantom przysługuje również internetowe wspomaganie nauczania, zajęcia konwersacyjne, gramatyczne, fonetyczne, warsztaty przygotowujące do egzaminu i konsultacje z lektorem. Kurs startuje z początkiem marca, a co istotne – ze zniżek można skorzystać we wszystkich pięciu warszawskich oddziałach szkoły.Al. Jerozolimskie 27 (Centrum - stacja metra Centrum)

tel: 022 628 70 04/05

e-mail: warszawa@profi-lingua.pl

Skype: profi-lingua-wa-al-jerozolimskieAl. Solidarności 117 (Śródmieście - wejście od Al. Jana Pawła II)

tel.: 22 652 57 17/18

e-mail: solidarnosci@profi-lingua.pl

Skype: profi-lingua-warszawa-solidarnosciAl. Niepodległości 177 (Mokotów – stacja metra Pola Mokotowskie)

tel.: 22 626 80 04/05

e-mail: niepodleglosci@profi-lingua.pl

Skype: profi-lingua-warszawa-niepodleglosciul. Wałbrzyska 11 (Mokotów – stacja metra Służew C.H. LAND)

tel.: 22 549 92 05/06

e-mail: sluzew@profi-lingua.pl

Skype: sluzew-warszawa-profi-linguaul. Reymonta 12A (Bielany - skrzyżowanie z ul. Broniewskiego)

tel.: 22 639 76 05

e-mail: bielany@profi-lingua.pl

Skype: bielany-warszawa-profi-linguaŁódź – Profi-Lingua

W Łodzi członkowie Águila Blanca dostaną upust w wysokości 50 zł na każdy semestralny kurs, a poza tym pozostałe zniżki (klik!, w tym dla studentów (50 zł).Poza tym każdy kursant otrzymuje:

- dodatkowe konwersacje bez ograniczeń,

- konsultacje z lektorem,

- dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne,

- dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej,

- zniżki na podręczniki,

- dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB),

- test pisemny i/lub ustny podczas zapisów,

- pisemna gwarancja zdania egzaminu,

- świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową.Kurs startuje z początkiem marca. Aby uzyskać więcej informacji o zapisach na kurs językowy w Łodzi, proszę kliknąć tutaj.Poznań – Profi-Lingua

Poznański oddział Profi-Lingua oferuje 30 zł zniżki dla członków naszego stowarzyszenia na każdy kurs językowy, a ponadto pozostałe upusty (klik!), w tym 50 zł na kurs semestralny dla studentów. Poza standardową ofertą, w Poznaniu możecie się uczyć także języka szwedzkiego.Każdy uczeń ma również do dyspozycji następujące gratisy:

- dodatkowe konwersacje bez ograniczeń,

- konsultacje z lektorem,

- dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne,

- dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej,

- zniżki na podręczniki,

- dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB),

- test pisemny i/lub ustny podczas zapisów,

- pisemna gwarancja zdania egzaminu,

- świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową.Kurs startuje z początkiem marca, a więcej informacji o zapisach i kursach językowych w Poznaniu można uzyskać tutaj.Trójmiasto – Ambit

Trójmiejscy członkowie stowarzyszenia mogą skorzystać z oferty Centrum Edukacyjnego Ambit (klik!). Istnieje możliwość utworzenia grupy języka hiszpańskiego, w skład której wejdą tylko członkowie stowarzyszenia. Przy takim układzie kurs będzie dostosowany do zainteresowań uczestników, a godziny i miejsce zajęć zostaną ustalone wedle preferencji kursantów. W celu wyrażenia chęci uczestnictwa w kursie, proszę zgłosić się na adres darek.dobek@aguilablanca.pl, po czym zostaną wysłane kolejne informacje.Białystok – Lektor

W białostockiej szkole języków obcych Lektor członkowie stowarzyszenia dostaną zniżki na kurs języka hiszpańskiego w wysokości 20% (cena za godzinę lekcyjną wynosi wtedy 10 zł), wskazane jest jednak, aby powstała co najmniej 5-osobowa grupa. Zgłaszać się można trojako:

- osobiście w siedzibie szkoły przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3/42,

- mailowo na adres: biuro@lektor.bialystok.pl

- telefonicznie pod numerami telefonu 85 744 72 74 lub 691723178.

Przy zgłoszeniach należy podać, że jest się członkiem Águila Blanca.Rzeszów – Nextdoor

W stolicy Podkarpacia zapraszamy do szkoły języków obcych Next Door. Członkowie stowarzyszenia mogą się uczyć języka hiszpańskiego za 10 zł za godzinę, jednak pożądana jest grupa 7 osób. Zgłoszenia i więcej informacji można uzyskać w następujący sposób:

- osobiście w siedzibie szkoły przy ul. Krzyżanowskiego 4c (wejście od tyłu budynku),

- mailowo na adres: biuro@nextdoor.pl

- telefonicznie pod numerami telefonu 17 857 22 25 lub 602 192 804.

Przy zgłoszeniach należy podać, że jest się członkiem Águila Blanca.


Wrocław – Color Latino

We Wrocławiu naszą partnerską placówką jest szkoła Color Latino. Członkowie stowarzyszenia, za okazaniem legitymacji, dostaną 10% zniżki na semestralny kurs języka hiszpańskiego. Więcej informacji można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 10-20:

- telefonicznie: 505 311 459 lub 71 723 41 77

- przez Skype'a: COLOR_LATINO

- osobiście: pl. Solidarności 1/3/5, p. V lok. 503 (windą na IV piętro i schodami na V)

- mailowo: colorlatino.wroclaw@gmail.com

Już 4 marca od 13:00 do 19:00 odbędzie się dzień otwarty w Color Latino (sala 330). Serdecznie zapraszamy!


Również w Lublinie istnieje możliwość nauki języka hiszpańskiego na preferencyjnych warunkach. Za semestralny kurs językowy członkowie stowarzyszenia zapłacą 620 zł, a jeśli dana osoba jest studentem, cena kursu wyniesie 600 zł. W celu otrzymania większej ilości informacji, proszę pisać na adres: darek.dobek@aguilablanca.pl

Archiwum