Szczegóły atrakcji wrocławskiego zlotu

19.03.2015 | Łukasz Gąsiorek

Już 21 marca rozpocznie się XVIII Zlot Kibiców Realu Madryt. Tym razem miastem goszczącym rzeszę kibiców Realu Madryt z całej Polski będzie Wrocław. Przedstawiamy szczegóły poszczególnych atrakcji, a także informacji jak na nie dotrzeć.

INTEGRACJA
Jak już pisaliśmy wcześniej zapraszamy do Padbaru przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 (budynek TIMES). Integracja rozpocznie się 21 marca po godzinie 18. Na miejscu, jak już informowaliśmy w poprzednim newsie rozegramy Turniej w Fifę. Wszyscy chętni na Turniej Fify powinni zjawić się do godziny 19. O 19 rozpocznie się losowanie oraz zostanie rozpisana drabinka. Zwycięzca rozgrywek otrzyma ufundowaną przez sklep PodStadionem.pl nagrodę – koszulkę polo Realu Madryt, natomiast dla pokonanego nasz partner przewidział nagrodę wpasowującą się w klimat imprezy integracyjnej ;)

Jak dojechać do klubu?

Padbar mieści się w centrum Wrocławia dlatego dojechać można tam wieloma tramwajami/autobusami, wystarczy skorzystać z jakiegokolwiek środka komunikacji zbiorowej udającego się na ulicę Kazimierza Wielkiego, plac Jana Pawła II. Najbliższe przystanki w okolicach klubu to: plac Jana Pawła II, Rynek, Świdnicka. Rozkłady jazdy i dokładny dojazd najlepiej sprawdzić za pomocą strony internetowej JakDojade.pl lub mobilnych aplikacji na platformy Android, Windows lub iOS.

TURNIEJ PIŁKARSKI
Przed największym wydarzeniem tego weekendu niektórzy stracą sporo kalorii podczas turnieju piłki nożnej. Turniej rozgrywany będzie w niedzielę w godzinach 12.00 - 17.00 w kompleksie sportowym przy Stadionie Olimpijskim przy alei Paderewskiego 35 (obiekty zlokalizowane są po lewej stronie od głównej bramy wjazdowej na Stadion Olimpijski). Do dyspozycji będą dwa boiska, więc mecze rozgrywane będą równolegle. Każdy mecz rozgrywany będzie w wymiarze 2x10min. Drużyny zostaną rozlosowane do dwóch grup, z której do fazy pucharowej awansują zwycięzcy i ekipy z drugich miejsc. Na boisku drużyna występuje 5 zawodników w polu + 1 bramkarz. Boiska posiadają sztuczną nawierzchnię (typu Orlik). Zawodnicy występują w obuwiu halowym lub w TF (turfy). Zabronione jest granie w obuwiu typu "lanki", korki itp. Zawodnicy w takim wypadku nie będą dopuszczani do gry.Jak co roku, dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Na drużyny, które zajmą miejsca na podium, czekają pamiątkowe medale i koszulki zlotowe. Przewidziano również nagrody indywidualne, które ufundował sklep PodStadionem.pl. Najlepszy strzelec, bramkarz i MVP turnieju otrzymają plecaki Realu Madryt.

Jak dojechać na halę?

Tramwaje: 9, 17, 33
Przystanek: Stadion Olimpijski

WSPÓLNE OGLĄDANIE MECZU
Na najważniejszą część Zlotu czyli wspólne oglądanie El Clásico zapraszamy do Tawerny mieszczącej się przy ul. Wróblewskiego 9. Pub zostanie otwarty już po godzinie 18. Pierwszych 300 chętnych zostanie wpuszczonych do środka, reszta będzie mogła obejrzeć mecz na zadaszonych miejscach w ogródku (miejsca siedzące). Zarówno w środku jak i na zewnątrz będzie można zakupić piwo w cenie 6 zł. Ponadto właściciel pubu przygotował specjalnie na to wydarzenie grill na którym będą kiełbaski. Cena takiej kiełbasy z dodatkami to 10 zł. Tradycyjnie przed meczem przeprowadzimy typowanie, w którym do wygrania będzie koszulka Realu Madryt ufundowana przez naszego partnera sklep PodStadionem.pl. O szczegółach poinformujemy wkrótce w odrębnym newsie.

Jak dojechać do pubu?

Tramwaje: 1, 2, 4, 10
Autobus: 146
Autobus nocny: 253, 255
Przystanek: Tramwajowa

Informujemy również, że wszystkie zapisane osoby, które nie należą do Stowarzyszenia, zostaną poddane weryfikacji przy wejściu do lokalu, zarówno na integrację jak i wspólne oglądanie meczu (będą musiały okazać dowód tożsamości potwierdzający ich pełnoletność).

Archiwum