Szczegółowe informacje odnośnie typowania

21.03.2015 | Łukasz Gąsiorek

Jak już informowaliśmy we wcześniejszych newsach sklep PodStadionem.pl został oficjalnym partnerem wrocławskiego zlotu kibiców Realu Madryt. Razem z PodStadionem.pl chcemy Wam ponownie zaproponować, podobnie jak na ostatnich zlotach zabawę w typowanie. Tym razem typować będzie można podwójnie.
Pierwsze tradycyjne przedmeczowe typowanie przeprowadzimy bezpośrednio przed oglądaniem meczu w pubie Tawerna. Osoby, które przyjdą na wspólne oglądanie meczu, będą mogły podawać swoje typy. Zasady takie same jak zawsze. Nie przyjmujemy typów zakładających porażkę. W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w typowaniu. Do wygrania w typowaniu będzie tym razem koszulka Luki Modricia. Bez wątpienia na tym etapie sezonu, powracający po długiej kontuzji zawodnik jest tą osobą, z którą całe madridismo wiąże ogromne nadzieję na poprawę formy ekipy Carlo Ancelottiego.

Drugie typowanie, organizuje bezpośrednio nasz partner PodStadionem.pl. Tutaj dla osoby, która poprawnie wytypuje wynik meczu, przewidziana jest koszulka zwycięzcy meczu. Więcej informacji o zabawie, a zwłascza co należy zrobić, by wziąć w niej udział na profilu facebookowym organizatora. Do udziału w typowaniu zapraszamy zwłaszcza osoby, które nie mogą pojawić się na zlocie i powalczyć o koszulkę Lukity.

Jednocześnie przypominam członkom naszego stowarzyszenia, że każdy członek posiada indywidualny kod rabatowy, który uprawnia do 10 % rabatu na cały asortyment PodStadionem.pl.

Archiwum