Pod Stadionem partnerem zlotu

19.03.2022 | Daniel Mańczak

Podobnie jak przy okazji poprzednich zlotów, nasz partner – sklep piłkarski PodStadionem.pl objął patronatem XXX oficjalny zlot polskich kibiców Realu Madryt, który odbędzie się w weekend w Krakowie.

Wszyscy, którzy wysłali zgłoszenie wraz z typowanym wynikiem meczu mogą wziąć udział w zabawie. Zasady były zawsze. Nie przyjmowaliśmy typów zakładających porażkę, w najgorszym wypadku można było wytypować remis. W przypadku gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób szczęśliwca wyłonimy decyzją Zarządu Aguila Blanca ;). Jeśli Królewscy zawiodą, to koszulka przypadnie jednej z osób, która przesłała typ w mailu zgłoszeniowym. Dla zwycięzcy zabawy sklep piłkarski PodStadionem.pl ufundował koszulkę Realu Madryt z nadrukiem dowolnego piłkarza.

Jednocześnie przypominamy, że wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia posiadają indywidualne kody rabatowe. Kod indywidualny składa się z nazwiska + numeru członkowskiego/legitymacji pisanego razem, np. dla Jana Kowalskiego z legitymacją nr 123 kodem rabatowym jest KOWALSKI123. Swój kod, każdy z Was może sprawdzić w podglądzie konta na stronie stowarzyszenia.

Archiwum