Ostatnie szczegóły zlotu w Trójmieście

17.09.2012 | Darek Dobek

Dopięliśmy już ostatnie szczegóły odnośnie XIII Oficjalnego Zlotu Kibiców Realu Madryt w Trójmieście. Kilka dni temu podaliśmy informacje odnośnie halowego turnieju piłkarskiego i transmisji Gran Derbi w Złotym Ulu, natomiast dzisiaj uzyskaliśmy potwierdzenie odnośnie sobotniej imprezy integracyjnej. W przeddzień Gran Derbi spotkamy się o godz. 21 w MK Bowling w Centrum Handlowym Manhattan, gdzie na potrzeby zlotowiczów zostały wynajęte tory do gry w kręgle. Rezerwacja potrwa do północy, a w międzyczasie będzie można skorzystać z asortymentu miejscowego baru oraz w przytulnych lożach toczyć rozmowy na tematy dotyczące Realu Madryt i nie tylko.

Ostateczny plan XIII Oficjalnego Zlotu Kibiców Realu Madryt w Trójmieście prezentuje się zatem następująco:
1. Sobota, 21:00-24:00, impreza integracyjna w MK Bowling (Centrum Handlowe Manhattan, al. Grunwaldzka 82, Gdańsk)
2. Niedziela, 12:00-18:00, halowy turniej piłkarski (ul. J. Hallera 16, Gdańsk)
3. Niedziela, 19:50, wspólne oglądanie meczu Barcelona - Real Madryt w pubie Złoty Ul (ul. Bohaterów Monte Cassino 31/33, Sopot)

Przypominamy, że zapisy obowiązują w przypadku wszystkich wydarzeń podczas trójmiejskiego zlotu. Przyjmowanie zgłoszeń kończymy w czwartek, 20 września o godz. 21:00.

Turniej piłkarski
Zmagania piłkarskie na hali przy ul. J. Hallera 16 w Gdańsku rozpoczniemy w samo południe w niedzielę (wszyscy uczestnicy będą musieli stawić się na miejscu co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem turnieju), a zakończymy sześć godzin później. Do dyspozycji będziemy mieć dwa boiska ze sztuczną trawą (zdjęcia: 1, 2, 3), a każda z drużyn będzie składać się z sześciu podstawowych zawodników (w tym bramkarz) oraz rezerwowych.
Cześć z Was ma już zapewne utworzone zespoły, wystarczy zatem tylko je zgłosić. Kapitan drużyny powinien wysłać maila do czwartku, 20 września do godz. 21:00 wg poniższego wzoru na adres piotr.szewczun@realmadrid.pl:
Temat: Drużyna na turniej
1. Nazwa drużyny
2. Imię i nazwisko kapitana
3. Skład drużyny (z informacją, którzy z zawodników są członkami stowarzyszenia)
Osoby, które nie mają swojej drużyny, a chcą po prostu podnieść poziom swojej adrenaliny przed głównym daniem zlotu, utworzą drużyny składające się właśnie z takich „wolnych strzelców”.

Noclegi
Istnieje możliwość zorganizowania noclegu na czas zlotu w jednym z gdańskich hosteli. Wszyscy ci, którzy chcą uzyskać pomoc w tym zakresie, powinni do czwartku do godz. 21:00 wysłać maila o tytule „Nocleg podczas zlotu w Trójmieście” na adres lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl, w treści podając informacje, jakich dni ma dotyczyć nocleg.

Uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, a pierwszeństwo uczestnictwa w każdym z wydarzeń mają członkowie fanklubu Águila Blanca. Zarówno przed wejściem do Złotego Ula, jak i na imprezę integracyjną oraz przed rozpoczęciem turnieju piłkarskiego będzie sprawdzana lista obecności, dlatego tak ważne jest wysłanie zgłoszenia na zlot.

Zapisy na zlot
Zgłoszenia wysyłajcie na adres piotr.szewczun@realmadrid.pl (najpóźniej do 20 września, do godz. 21:00).
Treść e-maila:
Temat: Zgłoszenie na zlot w Trójmieście, 6-7 października 2012 r.
1. Imię i nazwisko
2. Członkostwo w stowarzyszeniu Águila Blanca – TAK/NIE (osoby, które rekrutowały się w tym roku i zapłaciły składkę oraz wpisowe, a także wysłały deklarację członkowską, wpisują TAK)
3. Sobotnia impreza integracyjna MK Bowling – TAK/NIE
4. Udział w niedzielnym turnieju piłkarskim – TAK/NIE (jeśli masz swoją drużynę, koniecznie wpisz jej nazwę, w przeciwnym razie zostanie Ci przydzielona losowo)
5. Wspólne oglądanie meczu w Złotym Ulu – TAK/NIE

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem do dwóch dni. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, zgłoś się ponownie. Po zamknięciu zapisów na zlot, wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenia, otrzymają potwierdzenie mailowe odnośnie zakwalifikowania się na poszczególne wydarzenia podczas zlotu. Oczywiście wierzymy, że spotkamy się w jak największym gronie :)

Jeśli macie jakieś pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi w tym newsie, piszcie na adres piotr.szewczun@realmadrid.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku (nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia)

Archiwum