Ostatnie szczegóły zlotu w Łodzi

25.02.2013 | Maciej Leszczyński

Dopięliśmy już ostatnie szczegóły odnośnie XIV Oficjalnego Zlotu Kibiców Realu Madryt, który odbędzie się w Łodzi. Kilkanaście dni temu podaliśmy informacje odnośnie halowego turnieju piłkarskiego i transmisji Gran Derbi w Bibliotece, natomiast teraz uzyskaliśmy potwierdzenie odnośnie piątkowej imprezy integracyjnej. W przeddzień Gran Derbi spotkamy się o godzinie 20:30 w Klubie Siódemki przy ulicy Piotrkowskiej 77. Warto zaznaczyć, że przy wejściu do lokalu obowiązuje selekcja, dlatego odradzamy ubiór sportowy czy zakładanie halówek bądź jasnych trampków.

Udało nam się także zmienić pewne istotne sprawy dotyczące turnieju piłkarskiego. Mecze rozegramy na zadaszonych i profesjonalnie oświetlonych boiskach trawiastych. Fazę grupową rozegramy na dwóch boiskach, zaś na decydujące starcia w play-offach przeniesiemy się na jedną murawę. Przypominamy, że wszyscy uczestnicy będą musieli stawić się na miejscu co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem turnieju.

Ostateczny plan XIV Oficjalnego Zlotu Kibiców Realu Madryt w Łodzi prezentuje się zatem następująco:
1. Piątek, 21:00, impreza integracyjna w Klubie Siódemki (ul. Piotrkowska 77)
2. Sobota, 9:00-14:00, turniej piłkarski (ul. Siewna 15)
3. Sobota, 16:00, wspólne oglądanie meczu Real Madryt – FC Barcelona w pubie Biblioteka (ul. A.Struga 7, wejście od Al. Kościuszki)

Przypominamy, że uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne. Jeśli chodzi o komunikację miejską polecamy stronę jakdojade.pl, na której można sprawdzić wszystkie połączenia tramwajowe i autobusowe w Łodzi. Jeśli macie jakieś pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi w tym newsie, piszcie na adres maciej.leszczynski@realmadrid.pl.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku (nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia).

Archiwum