Odkryj całe piękno Madrytu, wspierając Real! ⚽⚪

09.11.2023 | Łukasz Gąsiorek

Jesteś kibicem Los Blancos? Od dawna planujesz wyjazd na mecz swoich ulubieńców, tylko nie wiesz, od czego zacząć? Pragniesz zwiedzić Estadio Santiago Bernabéu? Marzysz o odkryciu innej strony Madrytu? Chcesz poznać miejsca, o których nie wspomina się w sztampowych broszurach informacyjnych? Jeśli tak, to dobrze się składa, ponieważ mamy dla Ciebie książkę, dzięki której zrealizujesz swoje najskrytsze piłkarskie i turystyczne marzenia związane z największym miastem Hiszpanii.

"Madryt. Przewodnik dla kibiców" pomoże Ci zorganizować wyjazd do upragnionej destynacji i ułatwi możliwość podziwiania na żywo Twoich futbolowych bohaterów w akcji.

Kiedy najlepiej polecieć do Madrytu? Gdzie warto kupić klubowe koszulki i gadżety? Co w Madrycie poleca odwiedzić Cristiano Ronaldo? Za czym Dani Carvajal tęskni najbardziej z czasów, gdy wiódł anonimowe życie? Skąd wziął się zwyczaj świętowania triumfów Królewskich na Plaza de Cibeles? I kiedy została skomponowana najnowsza wersja hymnu Realu Madryt?

Doświadcz magii różnorodnego folkloru i spełnij swoje kibicowskie marzenie o wyjeździe do futbolowego serca Madrytu, ale najpierw to wszystko zaplanuj! ✍️

Archiwum