Mikołajkowy wyjazd do Madrytu #2

24.10.2016 | Katarzyna Cenian

To już chyba tradycja, że Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt, Águila Blanca, ma przyjemność zaprosić na wyjazd do Madrytu, który odbywa się w Mikołajki. Podobnie jak w ubiegłym roku mamy w planach obejrzenie dwóch spotkań: z Borussią Dortmund w Champions League oraz Deportivo La Coruna w La Liga.

Wyjazd potrwa od 5 do 11 grudnia 2016 roku. Koszt to 1700 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot samolotem Modlin - Madryt - Modlin, zakwaterowanie w hotelu (bez wyżywienia), ubezpieczenie podróżne i bilety na dwa mecze. Wylot planowany jest wieczorem w poniedziałek (5 grudnia), a powrót w niedzielne popołudnie (11 grudnia).

Wyjazd organizowany jest dla członków Stowarzyszenia z opłaconą składką ważną do 2017r.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres: daniel.manczak@aguilablanca.pl. Termin zapisów mija w najbliższy czwartek o godz. 18:00. W e-mailu proszę zawrzeć następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej.

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Archiwum